Daco – opinie o częściach

Daco, a właściwie Daco Germany to europejska firma, która specjalizuje się w produkcji zamiennych części do samochodów. Na polskim rynku obecna jest od 2004 roku i od tego czasu nieustannie cieszy się dobrą opinią wśród osób, korzystających z części Daco. Sprawdzamy, co internauci myślą o różnych częściach dla samochodów, na przykład o klockach hamulcowych Daco. Opinie, którymi dzielą się użytkownicy na różnych forach, sprawdzimy także dla takich części jak amortyzatory, siłowniki czy wahacze Daco. Opinie, które umieszczane są na forach, dotyczą nie tylko samych części, ale również i asortymentu oraz dostępności. 

Tarcze hamulcowe Daco – opinie

Na stronach internetowych znajdziemy wiele informacji na temat tarczy hamulcowych Daco. Opinie w przeważającej mierze są bardzo pozytywne. Właściciele samochodów, którzy zdecydowali się na zastosowanie tarczy hamulcowych właśnie tej firmy, często na plus uznają zarówno cenę, ale również jakość i wytrzymałość. Sama firma Daco wspomina, że produkowane przez nich tarcze hamulcowe wykonane są z najwyższej jakości stopów, przez co są trwałe. Jeśli chodzi o takie części jak tarcze hamulcowe Daco, opinie użytkowników potwierdzają zapewnienie firmy. Dosyć dużym zainteresowaniem cieszą się tarcze Daco BMW. Opinie posiadaczy tej marki aut, zachwalają ten tańszy odpowiednik oryginalnych tarczy hamulcowych.

opinie o Daco na Ceneo
Opinie na CENEO – jak widać, 2 negatywy na 111 ocen, nie jest źle.

Klocki hamulcowe Daco – opinie i wybór asortymentu

Po raz kolejny informacje, które znajdują się na stronie producenta, zyskują potwierdzenie wśród użytkowników. Na forach motoryzacyjnych wiele komentarzy dotyczy  klocków hamulcowych Daco. Opinie na temat tych części w głównej mierze wskazują, że klocki hamulcowe wyposażone są w wytrzymałe podkładki antypiskowe i często wyróżniają się wyższą jakością od oryginalnych elementów. Co do samych zapewnień marki, to gwarantują oni, że w swojej ofercie posiadają niemal 700 referencji, zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Przy okazji wymienianych informacji o klockach hamulcowych, często można natrafić na porady dotyczące tarczy Daco BMW. Opinie również w tym przypadku są w większości pozytywne. 

Amortyzatory Daco – opinie na forach

Na forach motoryzacyjnych można znaleźć także wiele pozytywnych wpisów o amortyzatorach Daco. Opinie w przeważającej mierze są pozytywne. Zdarzają się pojedyncze głosy nie do końca zadowolonych klientów, jednak jest ich znaczna mniejszość. Wiele opinii dotyczy bardzo dobrej jakości tłumienia oraz doskonałej przyczepności, bez względu na warunki atmosferyczne. Warto również wiedzieć, że w swojej ofercie firma posiada jednorurowe oraz dwururowe amortyzatory Daco. Opinie z powodzeniem zachęcają do zakupu tych części.

Siłownik Daco – opinie, czy warto w nie inwestować?

Wiele osób chętnie sięga po siłowniki Daco. Opinie zadowolonych użytkowników dotyczą głównie szerokiego asortymentu i jakości, która w żadnym stopniu nie odbiega od oryginałów. 

Sprężyny Daco – opinie 

Bez wątpienia firma ta, może pochwalić się dużym wyborem takich części jak sprężyny Daco. Opinie internautów potwierdzają, że w ofercie firmy można znaleźć wiele sprężyn do bardzo dużej ilości modeli samochodów. Firma Daco w swojej ofercie posiada sprężyny 

z kompensacją siły do obciążenia baryłkowego, stożkowego i bocznego. Jeśli chodzi o same sprężyny Daco, opinie neutralne na forum dotyczył bezpieczeństwa, a dokładniej, czy warto inwestować w tańsze odpowiedniki. Okazuje się, że nie ma żadnych obaw, są one niezwykle trwałe i gwarantują doskonałą przyczepność. 

Wahacze Daco – opinie

Na różnych grupach, wiele osób pyta o polecane wahacze do konkretnych modeli. Wiele osób poleca zestaw wahaczy Daco. Opinie na ich temat w dobry sposób oceniają jakość ich wykonania, co do ceny. W ofercie firmy można znaleźć wahacze aluminiowe, a w skład samego zestawu wchodzą same wahacze, łączniki oraz końcówki do drążka. 

Sprawdź też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze