Hogert – opinie. Klucze, narzędzia, zestaw kluczy, wkrętaki, gintownia – opinie

Niestety, życie nie tanieje, szczególnie w tych czasach. Z tego powodu coraz więcej Polaków samodzielnie inwestuje w narzędzia. Za pomocą dobrego zestawu kluczy i zapoznaniu się z instruktażami, można zaoszczędzić na usługach serwisowych. 

Idą święta, więc świetnym pomysłem na prezent dla siebie samego lub ojca, kumpla czy partnera będą narzędzia Hogert Technik. W tym artykule przybliżymy, co to za firma i jakie opinie na forum zbierają poszczególne narzędzia. Zapraszamy.

Hogert – co to za firma? 

Zacznijmy od przyjrzenia się producentowi i jego praktykom – co to za firma? Hogert to polska marka produkująca narzędzia (m.in. zestawy kluczy, wkrętaki, gwintownice), jak i akcesoria BHP. Została zarejestrowana w Niemczech i dzięki niemieckiej spółce przeprowadza procedury jakościowe. 

Hogert jest częścią spółki GTV Poland, co to za firma? Polska marka sprzedająca meble i oświetlenie LED. Od 20 lat prężnie rozwija swoją działalność. Jest również jedynym polskim dystrybutorem Hogert Technik. Po kilku słowach wstępu przyjrzyjmy się opiniom na forach odnośnie firmy, jak i jej produktów.

Hogert – opinie

Opinią, która najczęściej powtarza się na forach w wątkach: Hogert – co to za firma, jest ta o dobrej jakości z zachowaniem przystępnej ceny. Te głosy pojawiają się zarówno pod aukcjami na Ceneo.pl, jak i Allegro czy niejednym forum dla majsterkowiczów. Producenci narzędzi zdają sobie sprawę z tego, że produkują przybory, które w wielu branżach są narażone na bardzo często eksploatację, m.in. klucze dynamometryczne, wkrętaki czy gwintownice i zestawy kluczy. Z tego powodu stawiają na nowoczesne technologie w trakcie produkcji swoich narzędzi. Na forum mercedes.phorum.pl użytkownicy piszą o świetnym zaprojektowaniu narzędzi, które pasuje do dłoni i pozycji, w jakiej dłoń się znajduje podczas wykonywania pracy. 

Zobacz: Honiton – opinie nie tylko o kluczach

Narzędzia Hogert – opinie 

Zestaw narzędziowy od firmy Hogert, w zależności od konkretnego modelu, jest wyposażony w najbardziej niezbędne narzędzia. Znajdziemy w nich zestawy kluczy, grzechotki, przedłużki, uchwyty wkrętakowe, jak i szeroki wybór wkrętaków. Takie zestawy narzędziowe użytkownicy portalu Ceneo.pl oceniają 5/5 gwiazdek. Swoje opinie na forum sekcji komentarzy uzasadniają świetnym stosunkiem jakości do ceny, funkcjonalnością i takim skompletowaniem narzędzi, zestawu kluczy i pozostałych elementów, że w zupełności wystarcza do domowego majsterkowania. 

Klucze Hogert – opinie

Klucze Hogert zbierają ogół pozytywnych opinii. Marka oferuje szeroki wybór kluczy, m.in. klucz dynamometryczny, hydrauliczny, płaski, łańcuchowy czy sześciokątny. Klucze hydrauliczne czy mechaniczne są wykonane z odlewów, co wiąże się z ograniczonym ryzykiem złamania, co chwalą użytkownicy forum. Ponadto wszystkie z nich są odporne na ścieranie, kruszenie oraz pękanie, dzięki jakości materiałów, z jakich są wykonane. Przy częstej eksploatacji jest to wręcz niezbędne do komfortu użytkowania.

Zestaw kluczy Hogert – opinie 

Zestaw kluczy Hogert cieszy się pozytywnymi opiniami na forum. Począwszy od skompletowania w skrzynce niezbędnych rodzajów kluczy, przez ich jakość, po komfortowe użytkowanie. Jedyny zarzut, jaki powtarza się przy różnych zestawach kluczy, to średniej jakości grzechotki, a także skrzynka, która mogłaby zostać solidniej wykonana.

Zobacz: Jakie gwoździe do deskowania, ład, więźby dachowej?

Wkrętaki, gwintownica, klucz dynamometryczny Hogert – opinie 

Przyjrzyjmy się głosom na forum oraz temu, jak finalnie wypadają wkrętaki, gwintownica oraz klucz dynamometryczny marki Hogert.

Zestaw wkrętaków precyzyjnych, złożony z 17 elementów, ma pozytywne opinie na forum, na co składają się łatwość użytkowania, wytrzymałość wkrętaków i ich funkcjonalność. W zależności od konkretnego zestawu, mamy do wyboru różne funkcje. Zestaw z 13 elementami umożliwia wymianę końcówek.

Źródło: Ceneo.pl – opinia dotycząca zestawu wkrętaków

Gwintownica ręczna od firmy Hogert pozwala precyzyjnie wykonywać połączenia gwintowane. Prostota montażu głowicy w pokrętle, a także sprawna zapadka, pozwalają szybko przełączać kierunek gwintowania. Gwintownica Hogert HT1P636 zebrała na Allegro średnią ocen 4.75 na podstawie 110 głosów. W tym 92 oceniających go na piątkę. Gwintownica jest porządnie wykonana, dobrze gwintuje rury różnego rodzaju i jest zgodna z opisem.

Źródło: Allegro.pl – opinia o gwintownicy

Przyszedł czas na klucz dynamometryczny. Co o nim powie nam forum? Komentarze na Ceneo.pl zdobi pięć gwiazdek. Klucz dynamometryczny od Hogerta jest super jakości, co powtarzają opinie na forum. Ponadto poręczny i w momencie dokręcenia wyraźnie klika. Inna opinia poleca trwałość klucza dynamometrycznego, co zostało sprawdzone podczas składania silników w warsztacie. Produkt ma czytelną podziałkę i wygodne blokowanie pierścieniem górnym. Zdecydowanie klucz dynamometryczny zdobywa najlepsze opinie na tle innych kluczy od Hogerta.

Po lekturze tego artykułu wiesz już, co to za firma i jakie ma opinie na forum. Przejrzeliśmy ogół produktów, zwracając uwagę na te, które cieszą się największą popularnością. Teraz wystarczy podjąć decyzję i udać się na zakupy.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze