Technologia Milwaukee M18 – zyskaj na synergii swoich narzędzi

Złota rączka żadnej pracy się nie boi. Potrzebuje jednak do jej wykonania wielu różnych elektronarzędzi. Rozwiązania przewodowe są dość uciążliwe – kabel przeszkadza w operowaniu urządzeniem, a do tego ogranicza jego zasięg. Natomiast posiadanie kilkunastu narzędzi akumulatorowych jest często całkowicie nieopłacalne. Okazuje się jednak, że jest sposób na ten ostatni problem – technologia Milwaukee M18, czyli jeden akumulator do wszystkich posiadanych narzędzi!

Na czym polega technologia Milwaukee M18?

Coraz więcej osób stawia w swoim domu na elektronarzędzia. Jest to wygodne rozwiązanie, jednak posiada istotną wadę. Do zasilania każdego z urządzeń potrzebny jest akumulator, którego cena często stanowi połowę wartości całego zestawu. Ponadto rzadko używana bateria będzie tracić swoje właściwości, więc wymaga odpowiedniej konserwacji. Tymczasem niektóre narzędzia wykorzystuje się raz na kilka miesięcy.

System Milwaukee M18 to prosty pomysł, rozwiązujący praktycznie wszystkie opisane problemy. Na czym on polega? Producent ujednolicił wszystkie akumulatory używane do napędzania narzędzi z serii M18. W praktyce oznacza to, że jeden akumulator może zasilać dowolne z posiadanych elektronarzędzi. Choć warto posiadać drugą, wymienną baterię, jest to nadal ogromna oszczędność. Same narzędzia można zakupić po niższych cenach, bez niepotrzebnych, dodatkowych akumulatorów. Jest to również zmniejszenie ciężaru elektronarzędzi zabieranych w teren – baterie niejednokrotnie ważą więcej, niż same urządzenia.

Dostępne narzędzia w systemie Milwaukee M18

Jakie elektronarzędzia dostępne są w technologi Milwaukee M18? Praktycznie całe wyposażenie domowego warsztatu. Największą popularnością cieszą się:

  • Przecinarka radząca sobie nawet z betonowymi ścianami.
  • Piła szablasta przeznaczona do wycinania bardziej precyzyjnych otworów.
  • Uniwersalna wiertarko-wkrętarka udarowa z możliwością zmiany ustawień pracy.
  • Szlifierka kątowa, nazywana potocznie także kątówką, gumówką, boszówką czy diaksą, czyli podstawowe wyposażenie każdej złotej rączki.
  • Maszt oświetleniowy dla osób pracujących także po zmierzchu (szczególnie jesienią lub zimą).

Z pomocą urządzeń Milwaukee M18 możesz wyposażyć cały swój warsztat, a wszystkie elektronarzędzia zasilisz tym samym akumulatorem, oszczędzając miejsce i pieniądze.

Zalety narzędzi akumulatorowych

Dlaczego warto stawiać na elektronarzędzia bezprzewodowe Milwaukee?

  • Możesz je zabrać ze sobą w dowolne miejsce, całkowicie niezależnie od dostępności sieci energetycznej.
  • Praca przy wyłączonym prądzie lub w czasie awarii sieci? Z narzędziami akumulatorowymi nie ma problemu.
  • Ciche działanie w porównaniu do modeli spalinowych lub przewodowych.
  • Przewód nie przeszkadza w czasie pracy, a co ważniejsze – nie może ulec awarii z powodu przypadkowego jego uszkodzenia, co od zawsze stanowiło problem elektronarzędzi przewodowych.

Nie bez powodu narzędzia akumulatorowe stają się coraz bardziej popularne.

Najwyższej jakości elektronarzędzia akumulatorowe Milwaukee

Jeśli dużo pracujesz w domu i lubisz majsterkowanie, tanie narzędzia z promocji w dyskontach nie spełnią Twoich oczekiwań. Zamiast tego możesz postawić na profesjonalny sprzęt Milwaukee M18 na stronie strefa998.pl/43_milwaukee. Przeznaczony jest on głównie dla strażaków, a prezentacje urządzeń dla pracowników OSP i PSP odbywają się regularnie w całej Polsce. Świadczy to o dużej niezawodności i wytrzymałości tych modeli elektronarzędzi. Możesz udać się do pobliskiej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej i zapytać o opinie o sprzęcie Milwaukee. Przy okazji sprawdzisz, czy znajduje się tam AED ratujący życie, taki sam, jak na stronie strefa998.pl/98-defibrylator-aed. W nagłej sytuacji taki defibrylator może uratować życie osobie po nagłym zatrzymaniu pracy serca.

Artykuł partnera.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze