Narzędzia Festool na raty – skorzystaj z oferty

Narzędzia Festool od lat uchodzą za profesjonalny sprzęt dedykowany głównie przemysłowi stolarskiemu. Wysoka jakość produktów i dobre opinie o sprzęcie stawiają go w gronie najlepszych marek elektronarzędzi na rynku. Od teraz, dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS cały asortyment możesz nabyć w atrakcyjnym systemie ratalnym.

Festool – pożyczka dla przedsiębiorców

Dlaczego warto skorzystać z oferty Festool. Raty pozwolą Ci rozwinąć swoją firmę przez uzupełnienie jej wyposażenia o produkty wysokiej jakości. Dzięki finansowaniu Festool możesz szybko doposażyć swój park maszynowy, zapewnić sobie płynność finansową, dokonać zdalnego przeglądu narzędzi przez konto MyFestool oraz skorzystać z darmowej naprawy i ochrony sprzętu przed kradzieżą. Akcja „FinansowaniePLUS” to przejrzyste warunki współpracy, pozbawione ukrytych opłat. Finansowanie zostało stworzone z myślą o klientach komercyjnych i firmach. Nie dotyczy natomiast osób prywatnych.

Które produkty są objęte finansowaniem?

W asortymencie Festool znajdziesz wiele profesjonalnych elektronarzędzi wykorzystywanych przez fachowców. Oferta finansowania obejmuje cały sprzęt, na który składają się maszyny, akcesoria i dostępne materiały eksploatacyjne. W ofercie producenta znajdziesz produkty stworzone do szlifowania, polerowania, frezowania, wiercenia, rozcinania, układania podłóg i wiele więcej.

Odkryj całą gamę produktów Festool:

https://www.industria24.pl/producenci/festool

Festool na raty – szczegóły oferty

Finansowanie Festool opiera się na jasnych zasadach. Początkowa opłata to jedyne 5% wartości całego finansowania. Czas finansowania Festool to 36 miesięcy. Akcja FinansowaniePLUS zakłada stałe, przewidywalne raty dla przedsiębiorców. Jak twierdzi sam producent w ofercie nie występują opłaty manipulacyjne, opłaty za użytkowanie ani dodatkowe ubezpieczenia majątkowe. Za minimalną kwotę finansowania przyjęto 1000 zł plus podatek VAT. Warto wziąć udział w akcji Festool, bo pożyczka umożliwia korzystanie z produktów już od samego początku. Pożyczkobiorcy z podpisaniem umowy stają się właścicielami sprzętu i pozostaną nimi również po zakończeniu okresu finansowania.

Gwarancja all-inclusive

Zakup produktów Festool na raty to atrakcyjna oferta. Warto z niej skorzystać również przez wzgląd na bezpłatną gwarancję all-inclisive. To właśnie dzięki niej klienci mają pewność, że w okresie finansowania nie pojawią się nieprzewidziane wydatki. 

Festool FinansowaniePLUS – kalkulator kosztów

Dzięki dostępnemu kalkulatorowi kosztów szybko obliczysz koszt zakupu narzędzi Festool. Rata miesięczna, sugerowana cena detaliczna i przykład finansowania pozwoli Ci dokonać wstępnego kosztorysu. Dostępny na stronie producenta kalkulator pozwala dobrać sprzęt na podstawie kategorii produktów oraz poznać szeroką ofertę marki Festool.

Czy można kupić narzędzia Festool w leasingu?

Wiele osób pyta o możliwość wykupienia elektronarzędzi Festool w leasingu. Producent jednak nie ma takiej usługi w swojej ofercie. Okazuje się jednak, że elektronarzędzia, lekki sprzęt budowlany i narzędzia remontowe można nabyć w tym wariancie, korzystając z zewnętrznych firm leasingowych. Festool w leasingu to atrakcyjna oferta, zwłaszcza dla mniejszych przedsiębiorców, którzy nie mogą pozwolić sobie na sfinansowanie zakupu sprzętu w ramach własnego budżetu. Elektronarzędzia wzięte w leasing to także dobry pomysł na rozruch biznesu. Warto jednak przemyśleć nową ofertę marki Festool. Pożyczka na atrakcyjnych dla przedsiębiorców zasadach jest świetną alternatywą dla leasingu sprzętu.

Dlaczego warto postawić na Festool?

Ugruntowana pozycja na rynku utwierdza w przekonaniu, że warto wybrać właśnie tę markę. Przez wielu jest ona określana jak „Mercedes wśród elektronarzędzi”. Produkty Festool uchodzą za niezawodne, co potwierdzają opinie klientów i ich długa żywotność. Przez wzgląd na wysoką jakość są przeznaczone dla zawodowców, którzy szukają rozwiązań sprawdzonych w każdych warunkach. Z całą pewnością jakość sprzętu rekompensuje nieco wyższą cenę. Zaletą Festoola jest również funkcjonalność i zadowalające parametry techniczne.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze