Dedra – opinie o firmie

Jakie firma Dedra ma opinie wśród użytkowników? W przypadku tak dużych marek – zdania są podzielone. Większość docenia jednak jakość oferowanych produktów. Narzędzia Dedra opinie mają raczej pozytywne. Niezadowoleni klienci mają możliwość reklamacji. Debra ma serwis, w którym możemy naprawić zakupione produkty.

Dedra – gdzie jest produkowana?

Wiele osób zastanawia się nad pytaniem: „Dedra – gdzie jest produkowana?”. Otóż narzędzia marki Dedra są marką własną firmy Dedra. Jest ona również właścicielem: Pansam, Descon, Hillen&Mohr, SAS+ALL i Dedra Garden. Firma ma siedzibę w Polsce, w Pruszkowie na ul. 3-Maja. Jaka jest więc odpowiedź na pytanie „Dedra – gdzie jest produkowana?”. Firma reklamuje się tym, że jest polską marką, więc możemy zakładać, że narzędzia i elektronarzędzia produkuje w całości w Polsce. 

Dedra – co to za firma?

Kolejnym często poruszanym wątkiem w Internecie jest „Dedra – co to za firma?”. Dedra jest producentem szerokiej gamy narzędzi – tych zwykłych oraz elektrycznych. W ofercie ma m.in. elektronarzędzia ręczne, takie jak wiertarko-wkrętarki, ręczne pilarki tarczowe, elektryczne mieszadła, akcesoria do elektronarzędzi, elektronarzędzia przenośne, czyli np. pilarki stołowe i różnego rodzaju przecinarki. Znajdziemy tam również spawarki i akcesoria do nich, różne agregaty, przyrządy pomiarowe, torby na sprzęt i wiele innych. Narzędzia Dedry, opinii na forach mają sporo. Produkty są dość popularne, zarówno u domowych majsterkowiczów, jak i w branży spawalniczej i budowlanej. Dedra elektronarzędzia są bardzo cenione przez wielu użytkowników sprzętu.

Dedra (firma) – opinie

Ogólnie Dedra (firma) ma opinie raczej pozytywne. Pracownicy w internetowym wątku „Dedra, opinie  – forum” piszą, że firma płaci na czas i wraz z długością zatrudnienia podnosi pensje. Jeden z pracowników chwali nagrody kwartalne. Pracownicy mają również możliwość awansu, przez przeprowadzanie rekrutacji wewnętrznych. Dedra (firma) opinie u pracowników ma względnie dobre. 

Praktycznie wszystkie miejsca pracy mają swoje plusy i minusy, najgorzej jest jednak nie wiedzieć o przyszłym zatrudnienia nic. W przypadku Dedry opinii na forach jest sporo. Warto jest pod uwagę wziąć również temat atmosfery, którą wiele zatrudnionych osób opisuje jako spokojną i raczej przyjazną. Oczywiście każdy dział funkcjonuje inaczej, jednak w Internecie wypowiadają się przedstawiciele różnych stanowisko. Możemy przez to wnioskować, że w wielu segmentach firmy panują dobre stosunki między pracownikami. Narzędzia Dedra opinie mają równie pozytywne, co te dotyczący Dedry jako pracodawcy. W kolejnych częściach artykułu opiszemy kilka modeli narzędzi oraz to, jakie narzędzie Dedra mają opinie wśród użytkowników.

Elektronarzędzia Dedra – opinie

Produkty marki Dedra są sprzedawane w wielu sklepach – również w tych najbardziej popularnych, czyli Euro RTV AGD, Castorama czy na portalu sprzedażowym Allegro. Elektronarzędzia Dedra opinii mają mnóstwo. Ich produkty są dostępne w hurtowniach i sklepach branżowych w całej Polsce. 

Spawarki inwertorowe Dedra cieszą się dużym zainteresowaniem wśród spawaczy. Nic dziwnego, firma słynie z ich produkcji. Wiertarki oraz wkrętarko-wiertarki również są dość popularne i jako elektronarzędzia Dedra, opinie mają niezłe, a ceny przystępne. Różnego rodzaju piły są również wysoko oceniane w rankingach. To samo tyczy się młotów udarowych oraz pił elektrycznych.

Dedra narzędzia akumulatorowe – opinie

W przypadku Dedry, narzędzia akumulatorowe opinii mają sporo. Ich kosiarki, piły, zestawy narzędzi i odkurzacze akumulatorowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Podkaszarka akumulatorowa Dedra DED7090 jest częstym wyborem osób pracujących w ogrodzie. 

Kosiarka akumulatorowa SAS+ALL DED7199 również. Dedra, ich narzędzia akumulatorowe opinie mają w większości pozytywne. Negatywne zdania na ich temat też oczywiście znajdziemy, ale jednak te pierwsze przeważają. Tego typu produkty są często dużym wydatkiem. Firma Dedra w opiniach użytkowników, łączy jakość z przystępną ceną, co jest chyba najbardziej pożądanym duetem, który często jest głównym kryterium wyboru wielu rzeczy. 

Wiertarko-wkrętarka Dedra – opinie

Bardzo często poruszanym wątkiem na forach internetowych jest wątek „Wiertarko-wkrętarka Dedra – opinie, jaki model wybrać?”. Wybierając sprzęt do domu czy pracy, przeważnie najpierw robimy rozeznanie. W przypadku wiertarko-wkrętarek Dedra opinie są naprawdę przyzwoite. 

Wiertarko-wkrętarki cieszą się zainteresowaniem w zestawach z innymi produktami marki Dedra. Największym zainteresowaniem cieszy się model DED7040 18 V. Jego średnia ocena na Allegro to aż 4,8/5 gwiazdek! Użytkownicy chwalą jej lekkość i cenę. Chwalą ją zarówno profesjonaliści jak i amatorzy, którzy używają jej w domu. 

Kosa spalinowa Dedra – opinie

Kosy spalinowy Dedra opinie mają równie pozytywne, co reszta wcześniej wspomnianych sprzętów. Model DED8715 cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na swoją poręczność. Kosy spalinowe służą do koszenia powierzchni, na które ciężko dostać się przy użyciu zwykłej kosiarki. Model DED8715 kosa spalinowa Dedra, opinie ma bardzo dobre. Nabywcy urządzenia chwała brak ciągnącego się za nimi kabla, odpowiednią wagę urządzenia, a także cenę. Jest to kolejny przykład, gdzie marka Dedra (jej elektronarzędzia) ma opinie na bardzo wysokim poziomie.

Piła spalinowa Dedra – opinie

Praktycznie wszystkie produkty Dedra opinie mają pozytywne. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku pił spalinowych Dedra – opinie użytkowników również w przypadku tego sprzętu są bardzo dobre. 

Jedna z najczęściej kupowanych pił to piła spalinowa DED8712. Jej głównym przeznaczeniem jest praca z drewnem. Jak zapewnia producent oraz osoby, które tę piłę spalinową Dedra zaopiniowały – sprzęt jest idealny do wszelkiego rodzaju prac w ogrodzie. Dobrze radzi sobie również z cięciem drewna opałowego.

Przecinarka do glazury Dedra – opinie

Kolejnym elektrosprzętem Dedry z opiniami na wysokim poziomie, jest przecinarka do glazury – model DED7824. Użytkownicy chwalą przecinarkę do glazury Dedra, w opiniach podkreślają jej użyteczność przy cięciu płytek. Marka oferuje wiele innych modeli. Kolejnym z polecanych jest 1151-060. W przypadku tej przecinarki do glazury Dedra, opinie użytkowników dotyczyły głównie gumowego blatu, który znacznie ułatwia pracę. 

Spawarka inwertorowa Dedra DESi190BT – opinie

Spawarki inwertorowe są flagowymi produktami tej marki. Wiele osób chce wiedzieć jakie Dedra DESi190BT ma opinie. Użytkownicy cenią jej funkcjonalność, łatwość obsługi oraz wytrzymałość. Urządzenie ma moc od 10 do 160 A. W wielu internetowych wątkach Dedra DESi190BT ma opinie bardzo pozytywne. Osoby, które ją kupiły chwalą także funkcję Hot Start, która służy szybszemu zajarzeniu łuku. Dedra ma opinie bardzo dobre w środowisku spawaczy i zwykłych użytkowników, którzy w codziennym życiu używają spawarek inwertorowych.

Serwis Dedra

Serwisy Dedry zlokalizowane są w kilku miejscowościach: w Pruszkowie (gdzie również znajduje się główna siedziba firmy), w Kobylnicy, Gnieźnie, Wrześni i Karpicku. Mimo że firma Dedra, opinie ma w większości bardzo dobre, to tego rodzaju sprzęt może się zepsuć. Złośliwość rzeczy martwych sprawia, że nie ważne jak dobrej jakości rzeczy kupujemy – zawsze mogą nas ona zwieźć. Firma Dedra serwisy ma również za granicą. Znajdują się one w: Rumunii, Czechach, Węgrzech, Łotwie, Litwie i Słowacji. Nic więc dziwnego, że o Dedrze opinii jest mnóstwo. Firma działa na szeroką skalę, również poza Polską. Dedra (jej elektronarzędzia) opinie mają bardzo dobre, przez co marka jest tak znana i lubiana. 

Dedra – co to za firma? Dedra jest polską marką, która na rynku funkcjonuje już 30 lat. Zajmuje się sprzedażą oraz produkcją narzędzi i elektronarzędzi. Zakres działań Dedry z roku na rok się rozszerza. Jest cenioną firmą w branży spawalniczej – jak podaje oficjalna strona Dedry, firma była popularyzatorem spawarek inwertorowych. 

Sprawdź:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze