Drutex – gdzie kupić, ile gwarancji, cena, opinie, iglo energy, drzwi

Drutex to jedna z największych polskich firm w branży budowlanej. Działa na rynku od 1985 roku, w latach 90. wypuściła na rynek pionowe okna. Te pierwsze trafiły do domu właściciela przedsiębiorstwa, Leszka Gierszewskiego. Kolejne od lat montowane są w Polsce, Europie i wielu innych regionach świata. 

Sprawdzamy, jakie opinie mają klienci, którzy wybrali produkty tej marki, i czy po latach są zadowoleni ze swojej decyzji. Z nami dowiesz się, gdzie kupić okna i drzwi Drutex i ile gwarancji otrzymasz od producenta. 

Zobacz: Gaspol – zamawianie gazu, cena, cena butli, opinie, dzierżawa zbiornika, skąd pochodzi gaz, opinie

Drutex – co to za firma?

Drutex to rodzinna firma działająca w Bytowie, w województwie pomorskim. Pierwotnie w Druteksie można było kupić siatkę ogrodzeniową i wyroby z blachy. Po około 10 latach, właściciel kupił maszyny do produkcji okien i zaczął wytwarzać je w swojej fabryce. Dziś można w niej kupić okna, drzwi oraz rolety zewnętrzne. 

Spółka akcyjna, którą Drutex jest od 2003 roku, chwali się, że fabryka ma potencjał wytwarzać 7000 okien dziennie. 

Drutex – opinie

Klienci, którzy wybrali okna i drzwi Drutex w przeważającej większości wyrażają pozytywne opinie na ich temat. Są zadowoleni z dobrej jak na polskie warunki ceny i jakości, która za nią idzie. Szczególną uwagę poświęcają oknom z serii Iglo Energy, o  których zaletach piszemy poniżej. 

Źródło: oknotest.pl

W przypadku okien i drzwi ważne jest nie tylko to, by dobrze wyglądały. Mimo że stanowią ważny element dekoracyjny, najważniejsze jest to, by miały niski współczynnik przenikania ciepła. Produkty Drutexu spełniają rygorystyczne normy, które według przepisów dla okien nie mogą przekraczać wartości 0,9 W/m2K. 

Z zadowoleniem klientów spotyka się też to, ile gwarancji otrzymują od producenta na zakupione produkty. 

Zobacz: Piece Ogniwo – opinie, testy, co piszą na forum?

Drutex Iglo Energy – opinie

Okna PCV Drutex Iglo Energy cechuje energooszczędność i nowoczesny design. To produkty, które powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach. W standardzie zastosowano rozwiązania, które pozwoliły uzyskać współczynnik przenikania ciepła na poziomie 0,5 W/m2K. Przy oknie czteroszybowym wypełnionym kryptonem obniża się on do 0,3 W/m2K. 

Źródło: oknotest.pl

Podobnie świetne parametry izolacyjne mają drzwi zewnętrze serii Iglo Energy. Klienci mogą dopasować je pod względem wzoru do okien, dzięki czemu udaje im się uzyskać świetny efekt wizualny przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności i wszystkich parametrów bezpieczeństwa. 

Drutex drzwi – opinie

Drzwi marki Drutex to produkty, w których marce udało się połączyć oryginalne wzornictwo i najwyższy standard wykonania. Klienci chwalą je z uwagi na dobre właściwości izolacyjne oraz akustyczne. 

Przeważają również opinie, zgodnie z którymi kupujący zdecydowali się na stolarkę drzwiową i okienną w Drutexie z uwagi na w miarę szybki czas realizacji zamówienia. Nie bez znaczenia pozostaje też cena. A w przypadku produktów Drutex cena opinie ma naprawdę dobre. 

Źródło: oknotest.pl

Drutex – opinie na forum

Na forach budowlanych pojawia się wiele dyskusji na temat tego, w jakiej firmie zamówić okna oraz drzwi. To produkty, które kupuje się na lata. Lepiej zatem przemyśleć swój wybór i sprawdzić, co polecają inni inwestorzy. 

Ci, którzy budują domy porównują wycenę stolarki w kilku firmach. Jak się okazuje, oferta Drutex bywa tą najkorzystniejszą. Potwierdzałoby to powszechne informacje, że cena opinie wśród klientów ma bez zarzutu. 

Co istotne, za korzystną ceną nie idzie spadek jakości. Technologia, którą stosuje Drutex, w niczym nie ustępuje tym samym produktom innych marek. 

W przypadku firmy Drutex ważne jest to, że firma świadczy kompleksową usługę. Wraz z oknami u dystrybutora można zamówić także montaż. Choć wykonują go firmy zewnętrzne, a nie bezpośrednio pracownicy Drutexu, usługa cieszy się sporym zainteresowaniem. 

Użytkownicy forum pytają też, ile gwarancji daje Drutex na swoje produkty. Te informacje sprecyzowane są w karcie gwarancyjnej. Dla poszczególnych produktów wygląda to następująco:

  • 5 lat na okna i drzwi balkonowe PCV,
  • 3 lata na okna i drzwi balkonowe aluminiowe,
  • 2 lata na pozostałe produkty (drzwi, rolety i silniki do rolet),
  • rok gwarancji na wyposażenie dodatkowe typu zamki, klamki. 

O tym, gdzie kupić okna Drutex i jak długo czeka się na realizację zamówienia piszemy poniżej.

Drutex – cena, gdzie kupić?

Cena opinie na temat produktów z Drutexu wydają się zachęcać do zakupu produktów tej marki. Na stronie internetowej firmy znajdują się informacje na temat aktualnych dystrybutorów, którzy oferują w sprzedaży okna i drzwi Drutex. 

Każda firma, która sprzedaje stolarkę z Drutexu przygotowuje indywidualną wycenę dla każdego klienta. Producent zobowiązuje się dostarczyć zamówienie w ciągu 7 dni. 

Zobacz: Wełna URSA- opinie, cena, czy jest dobra?

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze