Kunagone – opinie, gdzie kupić, skuteczność, forum

Kunagone to polska spółka, powstała 2017 roku w Chełmku (województwo małopolskie), zajmująca się produkcją odstraszaczy przeciwko dzikim zwierzętom. Specyfiki cechuje naturalna baza, która nie zagraża życiu nieproszonych gości. Pierwszym produktem stworzonym przez przedsiębiorstwo, był środek przeznaczony do walki z kunami. I to właśnie on dał asumpt do stworzenia nazwy firmy, składającej się z dwóch członów: gatunku łasicy oraz angielskiego słówka (zagraniczne ,,gone’’ jest tutaj rozumiane w kontekście znikania). 

Zobacz: Jak odstraszyć koty z ogrodu?

Firma współpracuje z wieloma różnymi sklepami, w których można nabyć oferowane przez nią produkty. Artykuły opracowane przez Kunagone można znaleźć między innymi w Carrefourze, marketach Majster, w sklepach Orlen Oil, Green & Joy, Hart, LucArt Automotive, NOOR.

Na stronie internetowej firmy można także przeczytać, że od 2018 roku przedsiębiorstwo sprzedało ponad 250 tysięcy produktów. Posiada ono 3 tysiące zweryfikowanych opinii od nabywców. Swoje artykuły dystrybuuje do tysiąca rożnych lokalizacji nie tylko w Polsce i ale i w Europie. Na przestrzeni pięciu lat swojej działalności Kunagone pozyskało 200 wiarygodnych partnerów biznesowych. 

W tekście przybliżymy opinie na temat marki, które są dostępne na forum, sprawdzimy gdzie kupić towary oferowane przez Kunagone, jakie firma oferuje produkty na krety, na kuny i na koty.

Źródło: Ceneo

Kunagone na krety, kuny, koty

Na kurny firma oferuje swój sztandarowy produkt, jakim jest kunagone. Preparat opiera swoje działanie na instynktownych odruchach zwierząt. Mianowicie wyzwala on woń, która po spryskaniu nią poddasza samochodu, odstrasza dzikie zwierzęta, dzięki czemu nasze auto staje się nieatrakcyjne dla szkodników.

Środek przeznaczony do walki z kretami, to kolejny towar, którym szczyci się firma. Na jego zawartość składa się amalgamat psiej sierści oraz ekologicznych dodatków, które podtrzymują stężenie zapachu. Po przesypaniu produktem kretowiny, woń rozchodzi się w wydrążonych korytarzach, co efektywnie wpływa na zaniechanie dalszej eksploracji zwierząt pod trawnikami.

Również przeciwko kotom firma opatentowała swoje własne panaceum. Towar opiera swoje działanie na mieszance sierści różnych psów, uzyskanej od wybranych zakładów fryzjerskich dla zwierząt. Zawartość poddawana jest obróbce cieplnej z domieszką substancji zapachowych, które dzięki dodatkowemu wzmocnieniu woskiem roślinnym, przedłużającym działanie specyfiku, tworzą niewidzialną barierę ochronną, przez którą koty boją się przejść.

Źródło: Ceneo

Kunagone – opinie

Opinie na temat produktów oferowanych przez Kunagone są dobre. Można je znaleźć nie tylko na różnych internetowych stronach, ale także w mediach społecznościowych. Firma posiada konta na Facebook’u i Instagramie. Zarówno na jednym, jak i na drugim portalu zamieszcza ona dość regularnie posty, które spotykają się z przychylną reakcją użytkowników.

Kunagone – opinie na forum, jaka skuteczność? 

Na portalu Ceneo można znaleźć aż 90 procent przychylnych opinii, w których internauci ochoczo dzielą się swoimi wrażeniami odnoszącymi się do produktów małopolskiej firmy. Użytkownicy forum zwracają uwagę na jakość, skuteczność i wydajność zakupionych preparatów oraz prawie zawsze wystawiają pozytyw ,,dobry produkt’’.

W systemie Google jest dostępnych dziesięć opinii, z których dziewięć jest jak najbardziej pozytywnych. Jeden z użytkowników zaznaczył, że nie wierzył w doniesienia znajomego, który zachwalał skuteczność preparatu na krety. Po zakupie okazało się, że niechciani goście zaprzestali kopać na trawniku.

Inna użytkowniczka forum zaznacza, że usiłowała znaleźć coś odpowiedniego na kuny, które grasowały na jej poddaszu. Po niedługim czasie środek zaczął działać, a zwierzęta nie pojawiły się więcej w domu. Zadowolona klientka zaznaczyła, że prewencyjnie pozostawiła woreczki z kunagone na podłodze, by mieć całkowitą pewność, że żadne ze zwierząt już do niej nie wróci.

Kunagone – gdzie kupić?

Gdzie kupić produkty Kunagone? Na swojej stronie internetowej przedsiębiorstwo chwali się, że jego asortyment jest dostępny nie tylko w Polsce, ale i w kilku innych europejskich państwach. Kraje, w jakich znajdziemy artykuły oferowane przez małopolską spółkę są dostępne w Austrii, Czechach, Liechtensteinie, Niemczech, Rumuni, Słowenii, Szwajcarii  oraz na Litwie, Łotwie, Słowacji, Ukrainie i Węgrzech.  

Jednak sklepy stacjonarne nie są jedynymi miejscami, gdzie można kupić środki antyzwierzęce. Polski klient bez problemu znajdzie na oficjalnej stronie firmy sklep internetowy, który pozwala na wygodne zakupy, bez niepotrzebnego wychodzenia z własnego domu.

Kunagone – opinia redakcji 

Nasze wrażenia po zapoznaniu się z firmą Kunagone są jak najbardziej pozytywne. Na tę opinię wpływ mają zarówno dobre recenzje, jakimi zechcieli podzielić się poszczególni nabywcy produktów, jak i zasięg geograficzny, na którym można spotkać artykuły oferowane przez małopolskie przedsiębiorstwo. Oferowane przez firmę specyfiki na koty, na kuny, czy na krety, z całą pewnością pomogą nam rozwiązać problem z niepożądanymi gośćmi. Rekomendujemy więc zakupy u polskiego producenta. 

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze