Klimatyzacje Wrocław – sprzedaż, serwis, montaż

Niedostrzegalna gołym okiem, lecz odczuwana całym ciałem – temperatura. Od niej zależy komfort twojego funkcjonowania w domu i pracy, a także czynność procesów produkcyjnych. Kiedy szwankuje, nikt z nas nie chce usłyszeć, że sorry, taki mamy klimat. A ostatnio szwankuje często, ze względu na obecne zmiany klimatyczne.

Dlatego najlepiej wziąć sprawy we własne ręce i zainwestować w skuteczną klimatyzację. Tak się składa, że znamy firmę, która nie tylko oferuje klimatyzacje we Wrocławiu/Dolnym Śląsku. Pomoże dobrać ci odpowiedni sprzęt, biorąc pod uwagę stan portfela, nie zostawi, kiedy sprzęt zacznie się buntować. A do tego może pochwalić się certyfikatami LG/Gree/Haier/Vivax. 

Sprawdź ofertę firmy: http://zuzant.pl/

Dolny Śląsk – klimatyzacje Wrocław

Firmą, która zajmuje się serwisem wentylacji oraz klimatyzacji we Wrocławiu/Dolnym Śląsku, jest spółka Zuzant. Swoje usługi świadczy nie tylko mieszkańcom Wrocławia, mimo że to w nim ma swoją siedzibę. Jeśli jesteś posiadaczem domku jednorodzinnego np. w gminie Kobierzyce lub właścicielem hali przemysłowej w Wołowie – Zuzant przyjedzie również do ciebie. Na tym komfort ich usługi się nie kończy. 

Serwisanci posiadają kompleksową wiedzę – doradzą, jaki wariant klimatyzacji sprawdzi się u ciebie najlepiej. Weźmie pod uwagę nie tylko różnorodność urządzeń, ale również budżet, jakim dysponujesz. To spore ułatwienie, szczególnie gdy przychodzi do obliczenia mocy sprzętu. Za pomocą specjalnego programu instalator obliczy dokładną wartość, nie musisz tego robić sam.  

Z oferty firmy możesz skorzystać zarówno jako klient indywidualny, jak i właściciel serwerowni czy zakładu, które potrzebują klimatyzacji przemysłowej oraz precyzyjnej. 

Do wyboru masz klimatyzacje ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe oraz split (rozłączne). Te ostatnie są najpopularniejszym rodzajem klimatyzatorów, ponieważ są najbardziej wydajne. Wewnętrzna część obniża temperaturę powietrza w pomieszczeniu, a zewnętrzna odprowadza ciepło poza budynek.

Źródło: zuzant.pl

Wszystko brzmi pięknie, ale wiele firm obiecuje złote góry, a kiedy pojawia się usterka, to zostawiają klienta samego na polu bitwy. Również w tym przypadku możesz liczyć na serwisantów z Zuzant. Klimatyzacja ma to do siebie, że nieodpowiednio utrzymywana, może gromadzić grzyby i inne szkodliwe mikroelementy. To z kolei może prowadzić do infekcji. 

W takich sytuacjach pracownicy firmy Zuzant oferują kompleksowe odgrzybianie, abyś sam nie musiał się nad tym głowić czy szukać w internecie, co mogłoby skończyć się uszkodzeniem sprzętu. Dodatkowo, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia niepożądanego grzyba czy poważnej usterki, serwisanci firmy Zuzant oferują sezonowe przeglądy. 

LG / Gree / Haier / Vivax, czyli dlaczego warto zaufać Zuzant

Wspomnieliśmy wcześniej o tym, że Zuzant posiada rozbudowaną bazę certyfikatów. Wśród nich są LG/Gree/Haier/Vivax. Każdy z certyfikatów poświadcza, że Zuzant jest autoryzowanym punktem serwisowym i instalacyjnym. Ma oficjalne uprawnienia od LG/Gree/Haier/Vivax na sprzedaż, montaż i uruchamianie systemów klimatyzacji powyższych firm. Moc certyfikatów uwzględnia również usługi serwisowe i projektowe.

Co to oznacza? Że posiadając certyfikaty LG/Gree/Haier/Vivax, firma Zuzant jest godna zaufania i zna się na swoim fachu. Każdy, kto kiedykolwiek korzystał z usług fachowców, wie, że zdarzają się i tacy, którzy wezmą pieniądze, mimo niechlujnej i źle wykonanej roboty. W tym przypadku, zakładając klimatyzacje we Wrocławiu/Dolnym Śląsku, warto skorzystać z oferty firmy Zuzant.

Źródło: zuzant.pl

Zuzant, korzystając ze swojej wiedzy poświadczonej certyfikatami oraz najwyższej jakości klimatyzacji, pomoże ci rozwiązać problem nieodpowiedniej temperatury w domu raz na zawsze.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze