Columbus Energy – opinie. Wyróżniają się wśród oszustów?

Czy dom, który nie generuje rachunków, jest możliwy do osiągnięcia? Pewna spółka akcyjna związana z energią odnawialną zapewnia, że jak najbardziej. Zajmuje się ona nie tylko instalacjami fotowoltaicznymi, ale również zaopatrywaniem klientów w pompy ciepła oraz magazyny energii. O kim mowa? Oczywiście o znanej spółce Columbus Energy.

Opinie klientów są bardzo zróżnicowane, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej działalności funkcjonującej od 2010 roku firmie, stawiającej na odnawialne źródła energii. Sam temat ciekawych rozwiązań grzewczych nie jest nam obcy, niejednokrotnie pisaliśmy o pompach ciepła, na przykład w artykule porównującym pompę ciepła z ogrzewaniem gazowym. Zachęcamy do lektury zarówno tamtego tekstu, jak i tego o Columbus Energy.

„Oszuści” – mówią niektórzy. Trudno się z tym zgodzić. Poza tym można odstąpić od umowy w Columbus Energy. Odstąpienie od umowy – forum 0 udziela porad, jak tego dokonać. Można poczytać opinie klientów.

odnawialne źródła energii

Columbus Energy – oszuści? Skąd biorą się takie opinie?

Niejednokrotnie zetknęliśmy się z bardzo uproszczoną opinią, wyrażającą się w jednym słowie. Columbus Energy – oszuści. Tak naprawdę spółka działająca od ponad dziesięciu lat na rynku nie stanowi grona oszustów ani naciągaczy, a pomaga zwykłym ludziom osiągać niezależność energetyczną. Dlatego dziwią komentarze typu „Columbus Energy naciągacze”, bo w rzeczywistości działają na korzyść ludzi. Pomagają osiągnąć możliwość czerpania energii ze słońca dzięki instalacjom fotowoltaicznym, gwarantują idealną temperaturę w domach o każdej porze roku dzięki nowoczesnym pompom ciepła. Ponadto są dystrybutorami magazynów energii, pozwalających na zupełną niezależność gospodarstw domowych od elektrowni. Skąd wniosek, że Columbus Energy – „naciągacze”? Być może wynika to z faktu, że niektóre realizacje nie są wykonywane „od ręki”, a klienci chcieliby zobaczyć szybkie efekty swojej inwestycji.

Columbus Energy – forum. Opinie internautów o spółce

Czy jest miejsce, w którym można poczytać szczere wypowiedzi o Columbus Energy? Forum. Opinie są tutaj pisane przez osoby, które rzeczywiście skorzystały z oferty spółki. Dowiadujemy się z nich, że marka Columbus Energy bierze na siebie wszelkie formalności. Planuje instalację i przeprowadza wszystkie niezbędne procesy do momentu sprawnego funkcjonowania na przykład fotowoltaiki Columbus Energy. Naciągacze? Nie wiemy, dlaczego aż tak negatywnie mówi się o pracownikach tej firmy, skoro tak naprawdę robią to, co do nich należy z jak największą uwagą i dbałością o szczegóły w Columbus Energy. Forum – opinie, które nie są przychylne, czasami wynikają tutaj z błędów w komunikacji między klientem a doradcą.

Columbus Energy – reklamacja. Columbus Energy – opinie klientów

Bywa i tak, że coś pójdzie źle. Pojawi się jakiś mankament w instalacji lub pompa ciepła ulegnie awarii i potrzebna jest interwencja Columbus Energy. Reklamacja jest możliwa, ponieważ spółka oferuje piętnastoletnią gwarancję na swoje usługi fotowoltaiczne. Warto pamiętać, że gwarancją objęte są poszczególne elementy instalacji. Lepiej się upewnić, czytając wcześniej umowę, niż zostać posądzonym za bezzasadną reklamację i musieć ponosić koszty postępowania pracowników Columbus Energy. Reklamacja jest zatem możliwa, ale trzeba robić ją z głową i zasadami panującymi w Columbus Energy. Opinie klientów wskazują na to, że reklamacje najczęściej są uznawane. A co odstąpieniem od umowy w Columbus Energy? Odstąpienie od umowy – forum 0 udziela odpowiedzi, jak to zrobić.

Columbus Energy – odstąpienie od umowy

Wbrew pozorom w Columbus Energy odstąpienie od umowy jest procesem prostym. Wystarczy znaleźć właściwy formularz, wypełnić go i wysłać pod wskazany adres. Ważne jest jednak zachowanie odpowiedniego terminu określonego przez Columbus Energy. Odstąpienie od umowy nie zdarza się często, ale zazwyczaj taki formularz otrzymuje się przy podpisywaniu właściwej umowy. Wiele osób, nie wiedząc, jak postępować, wpisuje w wyszukiwarce hasło: „Columbus Energy odstąpienie od umowy forum 0”. Zawsze jest to jakiś sposób na dowiedzenie się, że w przypadku takich umów najczęściej termin na odstąpienie upływa po czternastu dniach od podpisania.

Zobacz też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze