Najlepsze drukarnie fleksograficzne w Polsce-TOP 5

Choć druk fleksograficzny znany jest już wiele lat, to dopiero teraz przeżywa swój renesans, stanowiąc jedną z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych technik druku.  Co więcej, jest ona uznawana na najbardziej optymalną- pod względem jakości i ceny- dla realizacji zleceń wysokonakładowych. By tak było, konieczne jest jednak skorzystanie z usług profesjonalnej drukarni, wykorzystującej innowacyjne technologie oraz nowoczesne maszyny drukujące. Jeśli takiej poszukujesz, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ranking najlepszych drukarni fleksograficznych w Polsce. Przygotowaliśmy TOP 5, by nieco ułatwić Ci wybór.

Współczesny druk fleksograficzny- jego cechy charakterystyczne

Zanim jednak przejdziemy do rankingu, przypomnimy najważniejsze elementy, które sprawiają, że fleksografia jest obecnie tak ceniona. W technologii fleksograficznej wykorzystuje się nowoczesny sprzęt, który umożliwia produkcję etykiet lub opakowań o wysokiej jakości zadruku. Dodatkowo cechuje ją różnorodność i bogactwo technik dekoracyjnych i uszlachetniania, dzięki czemu zyskać można wyjątkowe i niepowtarzalne, a przede wszystkim niezwykle estetyczne, rzucające się w oko materiały, które przyciągną klientów. Kolejnym aspektem jest to, że w metodzie tej można wykorzystywać dowolne podłoże zadruku, nawet o nierównej powierzchni. Obecnie stosuje się ją do tworzenia: rozmaitych etykiet,  opakowań elastycznych, papierowych, kartonowych, tekturowych, toreb plastikowych, prasy i książek, a także ubrań, np. roboczych lub ochronnych.

Profesjonalne drukarnie fleksograficzne oferują więc wysokiej jakości produkty, podejmując się zarówno zleceń wielonakładowych, jak i  małonakładowych. Dodatkowo proponują atrakcyjne ceny, pozwalając na optymalizację kosztów firm korzystających z ich usług. Takie zestawienie jakości względem ceny sprawia, że z roku na rok coraz więcej klientów korzysta z tej metody druku.

1. Drukarnia fleksograficzna FLEXODRUK – Jasło

Flexodruk to wiodący producent etykiet w kraju, którego wyróżnia bogate doświadczenie, innowacyjne rozwiązania oraz park maszynowy, uznawany za jeden z najnowocześniejszych w całej Europie. Dołączając do tego wszystkiego kadrę profesjonalistów oraz pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia, klienci zyskują najwyższej jakości materiały, wyprodukowane przy użyciu metody fleksograficznej. Korzystanie z usług drukarni fleksograficznej Flexodruk Jasło, to gwarancja najlepszej jakości i atrakcyjnej ceny. Ponadto wyróżnia ją szybki czas realizacji zleceń- zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych oraz kompleksowa obsługa klienta- wszystkie etapy produkcji odbywają się na miejscu, drukarnia dysponuje również własnym transportem. Drukarnia oferuje przede wszystkim wydruk etykiet wielowarstwowych, pell off, etykiet ozdobnych, etykiet termicznych, etykiet z poddrukiem, etykiet z perforacją, etykiet zdrapek, owijek i wielu innych materiałów.

2. Drukarnia fleksograficzna ATRIA – Pszczyna

Atria to drukarnia fleksograficzna, oferująca innowacyjne usługi drukarskie, dzięki czemu dostarcza wysokiej jakości produkty. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki którym możliwy jest wydruk atrakcyjnych produktów w korzystnych cenach. Cechuje się indywidualnym podejściem do klienta oraz szybką realizacją powierzonych zleceń. Oferta drukarni to przede wszystkim: etykiety ekologiczne, laminaty foliowe, nadruki fleksograficzne, etykiety na butelki, etykiety termokurczliwe, etykiety samoprzylepne, woreczki foliowe.

3. Drukarnia fleksograficzna TOM-DRUK – Łódź

TOM DRUK to drukarnia oferująca bogatą ofertę produktów, wykonanych w technologii fleksograficznej. To wysokiej jakości materiały, możliwe do uzyskania dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji nowoczesnych maszyn drukarskich. Oferta drukarni obejmuje m.in.: etykiety termotransferowe, etykiety samoprzylepne na roli, etykiety kartonowe, etykiety termiczne, etykiety foliowe, etykiety zabezpieczające, etykiety wielowarstwowe, bilety kartonowe, przywieszki, owijki i banderole.

4. Drukarnia fleksograficzna ETYFLEX – Kraków

Etyflex to producent etykiet i opakowań miękkich w technice druku fleksograficznego, która od ponad 25 lat prężnie działa na rynku, z roku na rok poszerzając swoją ofertę. Drukarnia posiada własny, nowoczesny park maszynowy, pozwalając na szybką realizację zleceń. Ich produkty wyróżniają się wysoką jakością. Są to przede wszystkim: etykiety samoprzylepne, etykiety na butelki PET (owijki), saszetki, etykiety wielowarstwowe, etykiety specjalne.

5. Drukarnia fleksograficzna ETYLAND Stojadła

Etyland to producent etykiet i materiałów, tworzonych przede wszystkim w technologii fleksograficznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dostarczając wysokiej jakości produkty, dbając o terminowość realizacji zlecenia oraz najwyższy poziom świadczonych usług. W asortymencie drukarni znajdują się m.in.: etykiety papierowe, etykiety foliowe, etykiety shrink sleeve, etykiety peel off, saszetki,  laminaty, bilety, zawieszki, plomby termokurczliwe.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze