Yato – co to za firma? Najnowsze opinie

Dobrze zaopatrzony warsztat to podstawa prowadzenia działalności. W kategorii narzędzi sporym zainteresowaniem fachowców w Polsce cieszy się rodzima marka YATO, powstała już w 1990 roku. Odpowiadając sobie na pytanie: „YATO – co to za firma”, można powiedzieć jedno: to marka z polskim kapitałem, obecna na rynku od trzydziestu lat i posiadająca w swoim asortymencie ponad trzy tysiące różnorodnych produktów. Czy jednak wszystkie są warte uwagi kupujących?

Odpowiadając od razu na pytanie: „YATO, jaki to producent?” można z całą pewnością stwierdzić, że jest wiarygodny, godny polecenia, zwracający uwagę na jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji narzędzi i urządzeń. Które z jego produktów w takim razie najbardziej zasługują na uwagę?

Elektronarzędzia YATO – opinie

Marka pretenduje do zaopatrywania przede wszystkim fachowców oraz ich warsztaty, dlatego stawia na wysoką jakość swoich produktów oraz stałe poszerzanie oferty rynkowej. Jeśli chodzi o elektronarzędzia YATO, opinie posiadaczy warsztatów pokrywają się z wyobrażeniami producenta. Przede wszystkim należy tu wspomnieć o znakomitej serii narzędzi zasilanych akumulatorami, znanych pod nazwą „system 18 V”. Do wyboru są dwa rodzaje zestawów: zawierających ładowarkę lub bez niej, jeśli posiadasz inne narzędzie marki. Ładowarka jest bowiem uniwersalna. Baterie są wydajne, trwałe, zapewniają wygodę podczas pracy dzięki kompaktowym rozmiarom. Wybór elektronarzędzi tej marki jest ogromny i każdy specjalista jest w stanie wybrać odpowiednią przecinarkę do betonu, metalu, pistolet do malowania ścian – opinii o nim w sieci nie brakuje; czy na przykład szlifierkę do gładzi lub młot wyburzeniowy.

Nowości w świecie elektronarzędzi – Yato YT-82553 i opinie

I tak szeroka już oferta elektronarzędzi marki Yato w ostatnim czasie poszerzyła się o kolejny interesujący produkt, a mianowicie o elektryczny pistolet malarski Yato yt-82553 – opinie, jakie zaczynają się pojawiać w związku z jego premierą, są jak najbardziej pozytywne. To prawdziwa innowacja, ponieważ urządzenie nie wymaga zewnętrznego zasilania w postaci sprężonego powietrza, a to ze względu na posiadanie własnej, wbudowanej bezpośrednio w pistolet, wydajnej sprężarce. Ilość przepływającej farby, impregnatu czy lakieru jest w pełni kontrolowana dzięki spustowemu włącznikowi. Dysza modelu yato yt-82553 – w opinii klientów idealnie dopasowana do zapotrzebowania – mierząca 2,6 mm posiada również regulowany kąt oraz szerokość natrysku. Fabrycznie zbiornik wychodzi o pojemności jednego litra. Za wypuszczanie powietrza z prędkością jednego litra na minutę odpowiada mocny, 600-watowy silnik. Równie pomocna będzie tynkarka Yato – opinie o tym pneumatycznym urządzeniu także należą do pozytywnych.

Młotowiertarki i wiertarki – opinie mogą pomóc w podjęciu decyzji

Wśród najczęściej kupowanych narzędzi znajduje się przede wszystkim wiertarka – opinie o tych urządzeniach i różnych markach mogą jednak zmylić, zamiast podpowiedzieć, co warto wybrać. Jeśli chodzi o wiertarkę, opinie fachowców i amatorów o marce YATO są zawsze dobre. Za nieco ponad sto złotych można nabyć dobrej klasy wiertarkę udarową o mocy 710 W i prędkością obrotową 2 800 rpm. Podobnie jest z wkrętarką YATO, opinie o której także wskazują na to, że jest warta zainteresowania – nie tylko ze względu na niską cenę. Przykładowa młotowiertarka SDS-Plus Yato YT-82772 ma napięcie 18V, a gwarantowana energia udaru wynosi 2,4 J. Na zainteresowanie zasługuje również sama wkrętarka Yato, opinie o której można znaleźć na wielu forach internetowych. Poza tradycyjnymi wiertarko-wkrętarkami udarowymi w ofercie firmy znajdziemy również bardziej specjalistyczne wkrętarki do regipsów,niezbędne podczas wewnętrznych remontów. Jej moc to niebagatelne 550 W, a prędkość obrotowa – 5500 rpm.

Klucze YATO – opinie właścicieli warsztatów

Żaden profesjonalny warsztat nie obędzie się bez dobrych jakościowo kluczy, które nie będą się łamać czy obrabiać po spotkaniu z byle jaką śrubą. Właśnie z tego względu posiadacze warsztatów samochodowych decydują się na klucze YATO, opinie o których można przeczytać na niejednym forum o narzędziach czy o samych warsztatach samochodowych. Wśród częściej wybieranych produktów na pewno należy wskazać klucze dynamometryczne, wzmacniacze momentu, klucze nasadowe oraz wszystkie możliwe zestawy kluczy.

Grill gazowy Yato – opinii o nim nie brakuje

Niejako uzupełnieniem bogatej oferty narzędzi firmy Yato są także urządzenia uprzyjemniające chwile spędzane w ogrodzie, jak grill gazowy Yato. Opinie internautów są jednomyślne i wszystkie wskazują na dobry wybór, jakim jest marka Yato i jej produkty. Jeśli chodzi o urządzenia Yato – gdzie kupić – ofert najlepiej szukać na stronach oficjalnych dystrybutorów.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze