Ridgid – opinie

Wśród starych, amerykańskich firm specjalistycznych z wieloletnią tradycją, Ridgid wyróżnia się innowacyjnością. Zaczynając w latach 20. XX wieku, firma Ridgid stała się synonimem nowych, zaawansowanych technologii i sprawdzonych rozwiązań. Marka zaczynała jako lider w zakresie produkcji narzędzi do obrabiania jedynie rur – dzisiaj Radgar opinie kolekcjonuje na całym świecie jako producent ponad trzystu różnorodnych narzędzi w tysiącach wariantów.

Biorąc pod uwagę, chociażby zakres oferty firmy nie można się dziwić, że Ridgid opinie ma wśród swoich klientów aż takie dobre. Wybór, szczególnie wśród naprawdę dobrej klasy sprzętu to rzecz, której najbardziej potrzebują dzisiejsi fachowcy. Czym jednak wyróżnia się amerykańska marka na tle popularnych, europejskich producentów i czy faktycznie warto się nią zainteresować?

Ridgid – opinie o ofercie

Najczęściej pojawiające się w sieci o Ridgid opinie dotyczą samych produktów, a konkretniej – niemałego katalogu. Pytania zadawane na forach tyczą się głównie tego, które modele są najbardziej polecane i które sprawdzają się najlepiej w polskich warunkach. W ofercie firmy, której produkty dystrybuowane są przez kilka polskich partnerów sprzedaży, można znaleźć nie tylko narzędzia ogólnego przeznaczenia, jak poziomice, zestawy wkrętaków czy funkcjonalne i doskonałej jakości stoły robocze. Ridgid opinie solidnie wykonanych oraz niezawodnych narzędzi zbiera w odniesieniu do specjalistycznego sprzętu, jak bruzdownice, ekspandery, gwintownice czy imadła do rur, kamery inspekcyjne i inne. Szczególnym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się detektory, w tym model Ridgid CD-100 – detektor opinii w Internecie ma naprawdę sporo.

Ridgid CD-100 detektor – opinie

Wśród wszystkich znakomitych narzędzi to właśnie Ridgid CD-100 – detektor – opinie w ostatnim czasie zbiera zdecydowanie najlepsze. Wybierany jest nie tylko przez profesjonalistów do wykrywania nieszczelnych instalacji gazowych czy do wykrywania obecności w powietrzu m.in. amoniaku – coraz częściej po ten produkt sięgają również amatorzy, kupując go dla bezpieczeństwa. Ridgid CD-100 detektor opinie ma tak znakomite dzięki ogromnej czułości. To sprawia, że nawet śladowe ilości gazów wykrywane są w ciągu zaledwie kilku sekund. Urządzenie pracuje w oparciu o pięć progów poziomów pomiarowych, dając zawsze miarodajne wyniki. W zestawie z detektorem znajdują się: elastyczna sonda o długości 0,5 m, wbudowany czujnik obecności gazu oraz cztery standardowe baterie AA.

Ridgid – serwis

Część fachowców boi się korzystać z nawet bardzo dobrej oferty amerykańskich producentów narzędzi ze względu na możliwość braku miejsca serwisowego czy braku możliwości usunięcia usterki lub awarii. Jeśli chodzi o Ridgid, serwis działa bez zarzutu. Kupując narzędzia od marki Ridgid, serwis otrzymuje się automatycznie w miejscu zakupu. A biorąc pod uwagę, że na terenie polski działa jedynie kilka punktów, w których można dostać cały asortyment tego znakomitego amerykańskiego producenta, sprawa staje się jasna i oczywista. Ewentualne problemy techniczne czy usterki narzędzi Ridgid serwis przyjmuje i stara się je jak najszybciej wyeliminować, zwracając naprawiony towar.

Ridgid – części zamienne

Nie ma obaw również o naprawy sprzętu Ridgid – części zamienne dostępne są przez cały czas w punktach serwisowych. Dzięki temu naprawy nie trwają długo, a klient zawsze ma pewność, że nie zostanie z niczym. Jeśli chodzi o poprzednie wersje czy serie narzędzi i urządzeń Ridgid, części zamienne dostępne są do wszystkich możliwych modeli, jakie były przez firmę produkowane na przestrzeni kolejnych lat. To chyba najlepsza gwarancja satysfakcji i zadowolenia, jakiej może oczekiwać klient. To również odpowiedź na pytania o Ridgid – opinie użytkowników wskazują na doskonałe zaplecze techniczne, dostępne właśnie w Polsce.

Zobacz też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze