MacAllister – opinie

Marki własne czasem traktowane są przez klientów po macoszemu. Bywa jednak, że produkty są naprawdę dobre, a tym samym broni się ona sama, podobnie jak i jej oferta. Tak właśnie jest z marką własną sieci sklepów Castorama – MacAllister. Co o niej wiemy?

Marka MacAllister powstała jako odpowiedź na potrzeby klientów szukających budżetowych rozwiązań – niedrogich, ale stosunkowo dobrej jakości narzędzi. Narzędzia z Castoramy stały się alternatywą dla wszystkich najpopularniejszych marek. Sprzęt wyróżnia ich obudowa z lekkiego i trwałego magnesium. W takim razie co wybrać: odkurzacze, wkrętarki czy może myjkę MacAllister? Opinie użytkowników powinny pomóc w podjęciu decyzji.

Topowe kosiarki MacAllister – opinie

Castorama słynie z narzędzi do pielęgnacji ogrodu – dlatego kładą duży nacisk na kosiarki MacAllister. Opinii o nich w sieci można znaleźć całkiem wiele. Jeśli by jednak wskazać jedną najlepszą kosiarkę MacAllister, opinie są podzielone. Nieodmiennie jednak mówiąc o kosiarkach MacAllister, opinie wskazują na znacznie niższe ceny w porównaniu z konkurencją. Wśród cieszących się powodzeniem kosiarek spalinowych MacAllister opinii nie brak na temat modelu 300E z półsztywnym koszem oraz tylnym wyrzutem i opcją mulczowania trawy. Gdy chcemy kupić dobrą kosiarkę MacAllister, opinię o modelu 475 IS SP czy 675EXI również powinniśmy poznać.

Najlepsza kosiarka MacAllister – opinie użytkowników

Do najlepszych modeli użytkownicy kwalifikują model 475ISI – tej kosiarce spalinowej MacAllister opinii niezawodnej nie brakuje. Jeśli klienci myślą o sprawdzonym rozwiązaniu i niewygórowanej cenie, to myślą właśnie o kosiarce spalinowej MacAllister. Opinie internautów jedynie to potwierdzają. Nad wszystkimi modelami góruje jednak jeden – kosiarka spalinowa z napędem MacAllister B&S 500E 46 cm – opinie o niej pojawiają się w zasadzie na każdym forum. Jeśli chodzi konkretnie o  kosiarkę spalinową z napędem MacAllister B&S 500E 46 cm, opinie wskazują głównie na jej dużą moc – 1900 W. Kosiarka może pielęgnować teren o powierzchni aż do 800 m2. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o kosiarkę spalinowa z napędem MacAllister B&S 500E 46 cm – opinie podkreślają też jej trzy wygodne funkcje, czyli standardowe zbieranie oraz wyrzut boczny i mulczowanie.

Myjka ciśnieniowa MacAllister – opinie

Bardzo popularnym i chętnie kupowanym produktem jest myjka ciśnieniowa MacAllister.  Opinii i o tym produkcie nie brakuje. Myjka MacAllister – opinie są w tej kwestii zgodne – doskonale sprawdza się nie tylko do mycia samochodów, ale i do czyszczenia kostki brukowej. Jeśli by chcieć wskazać najlepszą myjkę ciśnieniową MacAllister, opinie wskazują na jednego faworyta. Jest nim myjka wysokociśnieniowa MacAllister 2100 W 140 bar – opinie o tym produkcie pojawiają się praktycznie wszędzie.

Dlaczego myjka wysokociśnieniowa MacAllister 2100 W 140 bar? – opinie

Jeśli chodzi o myjki MacAllister, opinie często mówią o nich jako o sprzęcie świetnie sprawdzającym się w domowych warunkach. Klienci chwalą nie tylko wystarczającą moc myjki wysokociśnieniowej MacAllister 2100 W 140 bar, opinie równie często wskazują na niemały przepływ roboczy. Wynosi on średnio 6 l/min, maksymalnie wartość ta może być o 1,5 litra większa.

Solidna spawarka MacAllister – opinie fachowców

O takich narzędziach, jak spawarka MacAllister, opinii warto słuchać jedynie od fachowców. Często wymienianym wśród nich modelem jest spawarka MacAllister 200a, opinie mająca bardzo dobre, zwłaszcza w stosunku do swojej ceny. Jeśli chodzi o spawarkę MacAllister 200a, opinie bardzo wysoko oceniają ten produkt. Jednak spawarka MacAllister 200a opinie ma nieco gorsze niż inny model spawarki MacAllister – opinią naprawdę niezawodnej cieszy się model 180a – inwertorowy.

Sprawdzona szlifierka MacAllister – opinie

Każdy fachowiec powinien posiadać również szlifierkę. MacAllister opinię o solidnych i niezawodnych narzędziach zawdzięcza głównie jednemu modelowi. Szlifierka do gipsu 600 W MacAllister MDS600 opinie ma zdecydowanie pozytywne, zwłaszcza na tle konkurencji.  Jeśli chodzi o model szlifierki do gipsu 600W MacAllister MDS600, opinie wspominają nie tylko o jej mocy, ale i o prędkości obrotowej, osiągającej nawet 1500 obr./min. Castorama świetnie pokazuje, że nawet niedroga szlifierka MacAllister opinie może mieć naprawdę dobre, również wśród profesjonalistów. Tak jest w przypadku szlifierki do gipsu 600 W MacAllister MDS600 – opinie mówią o przystępnej cenie. 

Nie tylko wkrętarka MacAllister opinie ma dobrej – co jeszcze?

Klienci chwalą sobie też wkrętarki MacAllister – opinie mówią o dość dużym wyborze. Zarówno sieciowa, jak i akumulatorowa wkrętarka MacAllister opinie ma trwałych. Również ukośnica MacAllister opinii wśród fachowców ma naprawdę dużo. Jeśli ktoś szuka dobrej ukośnicy, MacAllister opiniami zaświadcza o jej wysokiej jakości. Sprawdzona ukośnica MacAllister opinię ma również niedrogiej. Z kolei odkurzacz MacAllister opinii ma jeszcze więcej. Zarówno warsztatowy odkurzacz MacAllister opiniami znakomitego cieszy się wśród fachowców, jak i ogrodowy odkurzacz MacAllister – opinie o nim wydają głównie ogrodnicy. Markowa kosa spalinowa MacAllister opinie o jakości dzieli z najlepszymi.

Już o samych parametrach kosy spalinowej MacAllister opiniom nie ma końca. Jeśli chcesz mieć dobry sprzęt w swoim ogrodzie, kosa spalinowa MacAllister opinie ma naprawdę godne pozazdroszczenia. Jako profesjonalne wyposażenie warto rozważyć wiertarkę stołową MacAllister 700 W – opinie wskazują ją jako w pełni wart uwagi produkt. Jeśli w grę wchodzi wiertarka stołowa MacAllister 700W, opinie wydają głównie fachowcy. Jednak nawet amatorzy marzą wiertarce stołowej MacAllister 700 W – opinie najlepiej o tym świadczą.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze