Wkrętarka Boxer 18V – opinie

O samych narzędziach marki Boxer w sieci nie znajdziemy praktycznie żadnych informacji. Jednak zarówno moc urządzenia, większa o 6V od standardowo wykorzystywanych przez domowych amatorów własnoręcznych napraw, a także atrakcyjna cena sprawiają, że Boxer – wkrętarka – w opinii wielu klientów doskonale wpasowuje się na listę dobrych narzędzi do 200 złotych. Jak jest jednak w rzeczywistości?

Średnio za zestaw zawierający tę tajemniczą wkrętarkę Boxer wg opinii trzeba zapłacić około 150 złotych za podstawowy zestaw i około 240 złotych za większy, oczywiście w sklepach internetowych; za używane – połowę mniej, można znaleźć nawet jej „mini” . Te ostatnie jednak znacznie bardziej niż narzędzie przypominają zabawkę. Co klient znajdzie w zestawie?

Wkrętarka Boxer 18V – opinie; funkcjonalna czy nie?

Za cenę 150 złotych nie można spodziewać się cudów, jednak mając możliwość zakupienia wkrętarki Boxer 18 V wg opinii posiadaczy naprawdę warto to zrobić – przede wszystkim właśnie ze względu na moc urządzenia, dającej większe możliwości. Zestaw z wkrętarką Boxer 18V opinie i recenzje zbiera naprawdę dobre; sam zestaw zawiera dwa akumulatory dobrej jakości, litowo-jonowe, potrzebujące do pełnego naładowania około sześćdziesięciu minut. Oferowana wiertarko-wkrętarka Boxer Tools 18V opinie zbiera zwykle od amatorów, tym jednak wystarcza dwubiegowa przekładnia. Wydajność potwierdzona jest przez producenta wysokim momentem obrotowym – 36 Nm. Do tego wygodne podświetlenie w technologii LED, praktyczny  uchwyt i szybkozaciskowy system sprawia, że praca z tym urządzeniem jest naprawdę przyjemna. Wiertarko-wkrętarka Boxer Tools 18V w opinii posiadaczy zasługuje na pochwałę też ze względu na sprzęgło o osiemnastu przełożeniach.

Wiertarko-wkrętarka Boxer Tools 18V – opinie o dużym zestawie 94 elementy

Na rynku dostępna jest też powiększona wersja podstawowego zestawu Boxer – wkrętarka ma opinie również w przypadku większego zestawu, zawierającego w sumie 94 elementy, ale kosztującego stosunkowo niewiele więcej. Rozszerzony zestaw doposażony jest o wiertła: do betonu, drewna, łopatkowe, ale i nasadki z uchwytami, bity 25 mm i 50 mm, szczotki czy wiertła HSS. To sprawia, że wiertarko-wkrętarka Boxer Tools 18V opinie ma rewelacyjne i dla wielu stanowi łakomy kąsek.

Wkrętarka boxer 20V opinie: lepsze od wersji 18V?

W ofercie producenta można znaleźć jeszcze mocniejsze narzędzie – wkrętarkę Boxer 20 V – opinie w jej przypadku nie mogą być gorsze od jej „słabszej” siostry. Wiadomo, im większa moc, zwłaszcza w przypadku elektronarzędzi akumulatorowych, tym lepiej dla użytkownika. Cena, za jaką wkrętarka Boxer 20V g opinii klientów jest oferowana, wynosząca obecnie około 220 złotych, jest śmieszna w porównaniu do podobnych produktów innych producentów. Zestaw z większą wkrętarką marki Boxer także zawiera dwa litowo-jonowe akumulatory o pojemności 2 Ah. Maksymalny moment obrotowy w przypadku tego urządzenia to jakieś 25 Nm. Wkrętarka może pracować na dwóch biegach i ma uniwersalne zastosowanie – można nią wiercić zarówno w metalu, jak i w drewnie. Wkrętarka Boxer 20V wg opinii posiadaczy i według wszelkich opisów jest bardzo lekka – nawet w większej wersji waży tylko nieco ponad kilogram, co ułatwia jej trzymanie w dłoniach.

Boxer – wkrętarka – opinie o użyteczności

Niska cena urządzenia może sugerować, że Boxer – wkrętarka – wg opinii producenta będzie się nadawać do absolutnie wszystkich prac, a według użytkowników – do niczego. Prawda leży pośrodku – Boxer to nie Mercedes, jednak sprawdzi się w skręcaniu mebli, drobnych pracach remontowych, przy montażu szafek, ale też przy osadzaniu okien – również tych wykonanych z PCV. Ilość zastosowań sprawia, że  wiertarko-wkrętarka Boxer Tools 18V wg opinii jest warta zakupu.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze