Graphite – opinie o marce, opinie o produktach

Marka Graphite, będąca częścią grupy TOPEX, cieszy się opinią marki raczej niezbyt drogiej, a tym samym oferującej produkty średniej jakości. Można zauważyć jednak pewną tendencję – o ile sama marka pretenduje do bycia optymalnym wyborem dla prawie-profesjonalistów, o samych produktach wypowiadają się albo fachowcy, albo amatorzy. Jak w takim razie wpływa to na całościową ocenę oferty?

A oferta wcale do ubogich nie należy. Wśród propozycji można znaleźć chociażby szlifierkę kątową Graphite – opinie mającą całkiem niezłe czy piłę spalinową Graphite – opinie o tejże wskazują również, że warto ją rozpatrzeć. Ogólnie rzecz biorąc elektronarzędzia Graphite opinie mają pozytywne, jeśli wypowiadają się o nich osoby potrafiące z nich korzystać w sposób zgodny z instrukcją obsługi.

Polecane elektronarzędzia Graphite – opinie fachowców

Wśród najczęściej polecanych narzędzi można wymienić szlifierkę kątową Graphite 59G120 – opinie wskazują głównie na jej masywność oraz wielkość, a także znakomite parametry i przyjemność pracy. Według klientów przyjemna jest również jej cena, nie wykraczająca poza 200 złotych. Nieźle klienci wypowiadają się także na temat wiertarki Graphite – opinie tym razem podkreślają płynność pracy i brak problemów z przewierceniem się przez takie materiały, jak drewno czy cegła. Proponowana cena uznawana jest za akceptowalną. Nie tylko wiertarki Graphite mające opinie takie, jak te, ale wszystkie narzędzia, które są w ten sposób oceniane, można by wymieniać godzinami – to również ze względu na szerokość oferty.

Mocna pilarka spalinowa Graphite 89g940 – opinie

Faktycznie piła spalinowa Graphite opinie ma mocnej – i wpływa na to przede wszystkim silnik o mocy 2,7 KM, czyli 2 kW. Graphite 89g940 wg opinii producenta została stworzona do prostych i szybkich prac w drewnie, czemu ma służyć przedział od minimalnej do maksymalnej prędkości obrotowej, zawartej w przedziale od 3 000 do 10 500 obrotów na minutę. Jeśli nastąpi podbicie, zamontowany automatyczny hamulec błyskawicznie zatrzyma łańcuch, co jeszcze lepiej świadczy o  modelu Graphite 89g940 – opinie również często wspominają o tej funkcji. W przypadku piły spalinowej Graphite w opiniach pojawia się też wzmianka o mocowaniu prowadnicy nie w jednym, ale w dwóch punktach, co automatycznie zwiększa stabilność urządzenia.

A może pilarka tarczowa Graphite 58g486? Opinie

Można powiedzieć, że pilarka tarczowa Graphite 58g486 wg opinii osób wypowiadających się na forach internetowych dla fachowców uważana jest za bliską ideałowi. Kosztująca nieco ponad 230 złotych pilarka tarczowa Graphite 58g486 opinie ma na poziomie 4,9 na 5 gwiazdek. To elektronarzędzie Graphite, opinie o którym można znaleźć dosłownie wszędzie; moc silnika to 1200 W, bez regulacji obrotów silnika, daje jednak regulować kąt cięcia. W podstawowym wyposażeniu można znaleźć równoległą prowadnicę oraz klucz regulacyjny. Co więcej, pilarka tarczowa Graphite 58g486 w opinii producenta nie potrzebuje serwisu do wymiany szczotek węglowych.

Młotowiertarka Graphite – opinie o najpopularniejszym modelu ProGP501

Już na pierwszy rzut oka młotowiertarka Graphite opinii nie może mieć negatywnych, a to ze względu na seryjne wyposażenie urządzenia w cztery praktyczne funkcje: wiercenia bez udaru, z udarem, indeksacji dłuta oraz samego dłutowania. Przeglądając o Graphite Pro 59gp501 opinie można stwierdzić, że silnik o mocy 900 W świetnie radzi sobie z podstawowymi zadaniami, czyli skuwaniem płytek łazienkowych, wierceniem w drewnie, ale i w metalu czy  wykuwaniem bruzd pod instalacje. Jeśli chodzi o model Graphite pro 59gp501 opinie podkreślają stosunkowo niską cenę – ok. 500 złotych. Szukając dobrego pomocnika w domu nie można znaleźć nic lepszego niż właśnie ten model młotowiertarki Graphite – opinie to potwierdzają.

Jakie wkrętarki Graphite 18V mają opinie? Które wybrać?

Biorąc pod uwagę narzędzia akumulatorowe, wkrętarki Graphite 18V opinie mają bardzo mocnych, szczególnie jak za tę cenę i w stosunku do wersji 12V. To sprawia, że dwuakumulatorowa wkrętarki Graphite 18V opiniami wręcz zachwyca, a na pewno zachęca do kupna. Baterie litowo-jonowe mają po 1,5Ah. Nawet producent uważa model 58G224 za zupełnie uniwersalny, ale praktyczny dzięki planetarnej przekładni. Moment obrotowy urządzenia ma aż dwadzieścia stopni regulacji momentu obrotowego.

Wyrzynarka Graphite 58g072 opinie i zastosowanie

Z takich urządzeń, jak wyrzynarka Graphite 58g072, opinie o której można przeczytać na stronach sklepu, korzystają również amatorzy i osoby samodzielnie przeprowadzające remont. To właśnie oni mają o wyrzynarce Graphite 58g072 opinie dobre i bardzo dobre, wskazują głównie na nietępienie się podczas cięcia choćby paneli. Sprawdza się równie dobrze przy cięciu innych materiałów, jak czystego drewna, tworzyw sztucznych czy metalu.

Strug Graphite 1300W – opinie o produkcie za 400 złotych

O takich narzędziach, jak strug Graphite 1300W opinie pozostawiają raczej fachowcy. Strug Graphite 1300W  wg opinii posiada długą listę zalet, poczynając od żywotnego silnika 1300W. Posiada niestandardowo długie dwa noże, umożliwia struganie powierzchni o wymiarach maksymalnych 110 mm x 3,5 mm. To jedno z bardziej profesjonalnych narzędzi.

Warsztatowy odkurzacz Graphite 59g608 – opinie

Zawodowcy potrzebują profesjonalnego sprzętu również do sprzątania – odkurzacz Graphite 59g608 wg opinii taki właśnie jest. Odkurzacz Graphite 59g608 – opinie to potwierdzą – posiada mocny i wydajny silnik 1500W, 40-litrowy, nierdzewny zbiornik na śmieci oraz turbinę dającą w efekcie 18 kPa ssania.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze