Meec – opinie użytkowników o najpopularniejszych narzędziach

Powoli przyzwyczajamy się, że duże sieciowe sklepy oferują nam swoje marki własne i ich produkty – w tym narzędzia. Nie zawsze chce nam się wierzyć, że kupiony w takim miejscu i często w bardzo okazyjnej cenie narzędzia, jak Meec Tools – opinie mogą mieć całkiem w porządku, podobnie jak parametry. Meec Tools w opinii użytkowników jest chińskie, ale dobre. Faktycznie – jakość w stosunku do ceny – będzie adekwatna.

Wśród produktów pochodzących z marketów i będących markami własnymi najczęściej kupowane są proste narzędzia, przydatne w domu podczas niewielkich napraw czy remontów. Czy to jednak wszystko, co warto wybrać z całej oferty Meec Tools? Opinie są podzielone.

Wkrętarka Meec – opinie o podstawowym, domowym pomocniku

Jeśli chodzi o wkrętarkę Meec, opinie o tym produkcie są naprawdę zachęcające, szczególnie, gdy mowa o modelu należącym do serii Multiseries i jest jednocześnie wiertarko-wkrętarką z udarem. Kosztuje około 250 złotych, jednak jest dobrze wyważona, posiada bezszczotkowy silnik, możliwość pracowania z udarem i dwa biegi pracy do wyboru. Klasyczna wkrętarka Meec opinie ma już średnie. Wkrętarka Multiseries 18 V 35 Nm przez niektórych jest uważana za zbyt słabą nawet do prostszych zadań.

Gwoździarka Meec – wg opinii która wypada najlepiej?

W sklepie Jula dostępne są trzy podstawowe rodzaje gwoździarek Meec – opinie jednak tylko o jednej są naprawdę dobre, sięgające 5 gwiazdek na 5. DO wyboru jest gwoździarka Meec – wg opinii fachowców raczej niezła, odpowiednia do gwoździ 55-90 mm. Wygodna, wyposażona w gumowy uchwyt zapewniający bezpieczeństwo podczas pracy. Najlepiej zaś w ofercie wypada PRO PB131, dla gwoździ 15-50 mm, pneumatyczna, wyposażona w regulację zarówno wydmuchu, jak i samej głębokości wbijania. Intryguje również cena, oscylująca w okolicy 300 złotych.

Kosiarka Meec – opinie o najlepszych modelach

Jak przystało na dobrze wyposażony sklep, w ofercie Juli można znaleźć kilkadziesiąt modeli kosiarek Meec – opinie o nich jednak różnią się między sobą. Najtańsza kosiarka Meec opinie ma naprawdę dobre, a kosztuje jedynie 180 złotych. To kosiarka elektryczna o mocy 1000W, trzydziestolitrowym koszem i regulacją wysokości koszenia na trzech poziomach. Zdecydowanie lepsza będzie kosiarka spalinowa Meec – opinie o modelu za 800 złotych powalają na kolana. Kosiarka ma 2,3 kW mocy, regulację wysokości koszenia aż na siedmiu stopniach, ogromny kosz na trawę o pojemności 55 litrów. Kosiarka spalinowa Meec wg opinii internautów jest bardzo praktyczna, a to za sprawą nietypowej dla kosiarek funkcji mulczowania. Zasilana jest czterosuwowym silnikiem OHV.

Pilarka tarczowa Meec – opinie

To jedno z tych narzędzi, które sprawuje się doskonale mimo niskiej ceny. Za ok. 240 złotych klient otrzymuje pilarkę tarczową Meec, opinie o której wskazują jako jej najmocniejsze strony laserowy liniał ułatwiający cięcie materiałów czy bezstopniową regulację kątów. Zakres cięcia zamyka się w przedziale między 0 a 45 stopni. Pilarka tarczowa Meec opinie zawdzięcza także aluminiowemu odlewowi, z jakiego została wykonana jest podstawa, czyli stopa.

Frezarka Meec – opinie od fachowców dla fachowców

Jak się okazuje, nawet kupiona w markecie frezarka Meec opinie może mieć zaskakująco pozytywne. Z pewnością górnowrzecionowa frezarka Meec opinie zawdzięcza najpierw cenie – jedynie trochę ponad 200 złotych – a potem parametrom. Urządzenie ma moc 1200 W, co z powodzeniem wystarcza na domowe prace. Prędkość obrotowa silnika jest regulowana elektronicznie. Niekontrolowane skoki urządzenia można zablokować ogranicznikiem. Zestaw zawiera już m. in. okrągły i wzdłużny ogranicznik, a także wymienne tuleje. Wg opinii frezarka Meec również nie nagrzewa się zbyt mocno – a to ogromna zaleta.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze