Okna Wiśniowski – opinie użytkowników

Markę Wiśniowski, znaną już od kilku dobrych lat na polskim rynku drzwi, okien i ogrodzeń oraz bram garażowych, można uznać za jedną z najlepiej rozwijających się i zdobywających szybko rozgłos i nowych klientów dzięki znakomitym produktom. Tworzenie najniezbędniejszych elementów każdego budynku w chwili obecnej jest ujednolicane za pomocą pokrewnego stylu. Czy jednak okna Wiśniowski opinie mają tak dobre, jak same opisy produktów?

Mówi się, że o dobre okna w Polsce wcale nie jest prosto. Tymczasem pod Nowym Sączem znajduje się fabryka jednych z lepszych okien oraz drzwi. Warto przyjrzeć się z bliska tym nowoczesnym rozwiązaniom i poznać o oknach Wiśniowski opinie ich posiadaczy.

Okna Wiśniowski – opinie na tak czy na nie?

Przekopując się przez morze informacji na tematycznych forach internetowych praktycznie wszędzie można znaleźć o oknach Wiśniowski opinie pozytywne. Im później miał miejsce zakup, tym więcej pochwał można znaleźć na temat produktów. To jedynie dowodzi, że producent z roku na rok udoskonala technologicznie swoje okna i drzwi, dając klientom okna i drzwi spełniające tak surowe normy pod względem przenikalności cieplnej, że nadają się na wyposażenie pasywnych, energooszczędnych, nowoczesnych budynków. A to najlepiej świadczy o tym, jakie okna Wiśniowski wg opinii mogą być w rzeczywistości.

Okna Wiśniowski Primo 82 – opinie o sztandarowym produkcie marki

Wśród wszystkich posiadanych w ofercie produktów największym zainteresowaniem cieszą się okna Wiśniowski Primo 82. Opinie o tych oknach wykonanych z dobrej klasy PVC nie mogą być inne, jak tylko pozytywne – w rankingach okien wersje seria Primo 82 oceniana jest jedynie na 5/5 gwiazdek. Okna Wiśniowski Primo 82 opinie zawdzięczają przede wszystkim bardzo ciepłym, siedmiokomorowym profilom, w które wstawiane są w standardzie zestawy trzyszybowe z pakietem jednokomorowym lub dwukomorowym, zgodnie z życzeniem klienta. Użytkownicy okien Wiśniowski Primo 82 opiniami o tych produktach dzielą się chętnie na forach internetowych, wskazując na dodatkowe udogodnienia, jak możliwość zamontowania klamek z kluczykami lub przyciskami zabezpieczającymi okno przed otwieraniem je przez dzieci czy opcja całkowitego ukrycia zawiasów dla podwyższenia estetyki okna. Okna Wiśniowski Primo 82 wg opinii także samych fachowców są znakomitej jakości, a to dzięki potrójnym uszczelkom ekstrudowanym, zapewniającym jeszcze lepszą izolację przed przenikaniem powietrza oraz odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe, jak deszcz czy śnieg. Okna spełniają również szereg parametrów pod względem bezpieczeństwa antywłamaniowego.

Jeśli chodzi o okna Wiśniowski, cena również nie jest  wygórowana, jeśli wziąć pod uwagę ich parametry i właściwości.

Wiśniowski okna – cennik

Na stronie internetowej Wiśniowski okna cennik ukazuje się dopiero po przejściu do zakładki „sklep”. Tam jednak znajdziemy wszystkie okna Wiśniowski i ceny podane bezpośrednio przy zdjęciu poglądowym produktu. Dzięki temu klient jest w stanie dość szybko oszacować ewentualne koszty, jeśli jego projekt budowlany zakłada montaż okien o standardowych wymiarach. Jeśli zaś chodzi o same okna Wiśniowski, ceny znajdują się na średniej półce i stanowią nie lada gratkę oraz znakomitą alternatywę dla znacznie droższych okien bardziej znanych producentów. W przypadku Wiśniowskiego okna i cennik mają ogromną przewagę nad innymi ofertami.

Szukając okien odpowiadających projektowi domu czy lokalu usługowego trzeba pamiętać, że podawane na stronie ceny okien Wiśniowski są jedynie orientacyjne. Z tego względu warto o pełną ofertę i wycenę poprosić bezpośrednio przedstawiciela firmy. Ten zleca w konkretnym terminie wykonanie pomiarów otworów okiennych i dopasowanie ich do wstępnej oferty i wyceny. Spotkania zawsze odbywają się w uzgodnionym wcześniej terminie. W przypadku szybkich zamówień firma rezygnuje z doliczania kosztów samej wyceny.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze