Nowoczesne bidety podwieszane, które podnoszą komfort dbania o higienę

Starannie wykonane bidety poprawiają komfort dbania o higienę i jednocześnie bardzo dobrze prezentują się w nowoczesnych łazienkach. W ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się bidety podwieszane, które ze względu na sposób montażu wyglądają niezwykle estetycznie i optycznie zajmują mniej miejsca. Ciekawą ofertą podwieszanych bidetów wyróżnia się między innymi marka Laufen, która dzięki współpracy z uznanymi projektantami proponuje swoim klientom kolekcje wyposażenia łazienkowego o niepowtarzalnym designie i wyjątkowej funkcjonalności. Jakie są największe zalety bidetów podwieszanych marki Laufen i kiedy warto się na nie zdecydować?

Funkcjonalne bidety podwieszane, które wyróżniają się wysoką estetyką wykonania

Bidety podwieszane znajdujące się w kolekcjach marki Laufen powstają z wysokiej jakości ceramiki, która wpływa na ich wytrzymałość i estetyczny wygląd. Co więcej, odpowiednio skonstruowany zewnętrzny kształt bidetów wpływa na łatwiejsze utrzymanie ich w czystości ze względu na brak trudno dostępnych zakamarków czy otworów montażowych. Zachowanie takiego kształtu jest możliwe za sprawą zastosowania nowoczesnego systemu EasyFit, który sprawia, że cały proces montażu bidetów podwieszanych przebiega niezwykle sprawnie i dodatkowo cechuje się wysoką estetyką ze względu na brak otworów bocznych na śruby montażowe. Warto ponadto wspomnieć, że klienci mogą zdecydować się na bidet podwieszany z nowoczesną powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i jednocześnie utrudnia osadzanie się na jej powierzchni różnych zanieczyszczeń. Ponadto dzięki zastosowaniu tej powłoki można również zmniejszyć zużycie środków czyszczących, co wiąże się z dbaniem o środowisko naturalne i z większą oszczędnością pieniędzy.

O czym warto pamiętać, wybierając bidet podwieszany?

W przypadku marki Laufen bidety podwieszane występują między innymi w takich kolekcjach jak LUA, Laufen PRO oraz Il Bagno Alessi. Modele proponowane w ramach serii LUA wyróżniają się minimalistycznymi, geometrycznymi kształtami, które ze względu na nieco bardziej uniwersalny design świetnie sprawdzą się w łazienkach utrzymanych w różnych stylach. Warto przy tym zauważyć, że spójna, zaokrąglona bryła bidetu ułatwia utrzymanie go w czystości i prezentuje się niezwykle elegancko w nowoczesnych łazienkach.

Bidety podwieszane z serii Laufen PRO powstały z myślą zarówno o łazienkach prywatnych, jak i publicznych, co pozwala na ich szerokie zastosowanie w różnych inwestycjach. Inwestorzy mogą zdecydować się na bidet podwieszany w dwóch różnych kształtach: bardziej zaokrąglonym, który kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnymi łazienkami, jak i prostokątnym, który świetnie sprawdzi się w łazienkach urządzonych w klasycznym stylu.

Oprócz tego warto zwrócić szczególną uwagę na bidet podwieszany z kolekcji Il Bagno Alessi, który zachwyca niepowtarzalnym kształtem nawiązującym do białych kamieni naturalnie wygładzonych przez ruchy wody. W efekcie bidet staje się nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, który ułatwia codzienne dbanie o higienę, ale także wyjątkowym uzupełnieniem aranżacji łazienki. Proponowane w ramach kolekcji Il Bagno Alessi bidety świetnie prezentują się w połączeniu z miskami WC z tej samej serii.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze