MacAllister – serwis, czyli gdzie szukać naprawy?

MacAllister jest marką własną Castoramy. Na oficjalnej stronie sklepu zamieszczony jest jej opis. Producent reklamuje MacAllister jako niezawodną markę, która tworzy narzędzie zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów majsterkowania. Jej asortyment pozwala na zaopatrzenie się w narzędzia, dzięki którym uporamy się z pracami w domu czy ogródku. Jest to marka bardzo popularna, dlatego tak często na forach internetowych znajdziemy wątki związane z MacAllister, a serwisem i częściami. Jednym z ich najczęściej kupowanych urządzeń są kosiarki. Gdzie znajdziemy serwis kosiarek MacAllister? Gdzie szukać, w przypadku innych narzędzi MacAllister, serwisu i części?

MacAllister – serwis i części w stolicy

MacAllister serwis w Warszawie znajdziemy m.in na Targówku na ulicy Radzymińskiej 280. Serwis oferuje naprawę urządzeń wielu marek, w tym marki MacAllister. W razie nieprawidłowości z urządzeniami MacAllister w Warszawie, jak i innych miastach, warto jest się najpierw zgłosić do serwisu Castoramy, który również jest serwisem kosiarek MacAllister. Pracownicy przejrzą stan techniczny danego urządzenia. Można również złożyć tam reklamacje, jeśli wyjściowy stan urządzenia był nieprawidłowy. 

Kolejnym punktem napraw, który zlokalizowany jest pod Warszawą w miejscowości Raszyn, jest Elmark – Centralny Serwis MacAllister. Oferuje on również części MacAllister i serwis kosiarek.

 GTX Service zlokalizowany pod Warszawą, przy parkingu Lotniska Okęcie, również oferuje serwis narzędzi MacAllister. Dodatkowo znajduje się on blisko sklepu Castoramy. Daje to możliwość sprawdzenia stanu danego urządzenia w sklepie, a jeśli pracownik pokieruje nas do serwisu, to nie musimy jechać na drugi koniec miasta, bo mamy go w zasięgu kilkuset metrów.

MacAllister, a serwis kosiarek – czy ich samodzielna naprawa jest trudna? Opinie o MacAllister 

Marki własne sklepów często oferują produkty w niższych, konkurencyjnych cenach. Tak jest też w przypadku Castoramy, właściciela marki MacAllister. Ich narzędzie mają niższe ceny, ale jak wiemy, cena nie zawsze musi iść za jakością. Przekonanie, że wyższa cena oznacza lepszą jakość, jest zgubne i prowadzi do przepłacania. 

Ich kosiarki mają naprawdę konkurencyjne ceny. Z reguły nie jest to sprzęt tani i nie każdego stać na kosiarkę za kilka tysięcy złotych. Jeśli chodzi o opinie o kosiarkach, to są one zróżnicowane. Wiele osób zwraca uwagę na to, że MacAllister i serwis kosiarek, jest tematem banalnie prostym. Oznacza to, że serwis kosiarek MacAllister nie wymaga skomplikowanych działań, przez co proste usterki można naprawić samodzielnie. Opinie o kosiarkach są podzielone – ludzie chwalą ich ceny. W przypadku różnych modeli zdania na temat funkcjonalności są zróżnicowane. Niewielki rozmiar sprzętów i wygodne uchwyty są zdecydowanym plusem, który podkreślają użytkownicy. Część osób narzeka na jakość noży, które trzeba często wymieniać.

Kosiarki MacAllister

MacAllister oferuje kosiarki spalinowe oraz elektryczne. Ich rodzaj powinniśmy dobrać do powierzchni naszego trawnika czy czasu koszenia – kosiarki elektryczne mogą pracować krócej, gdyż szybciej się nagrzewają.

 Spalinowe nadają się do większych terenów. Nie mają również kabla, który jest przeważnie częścią kosiarek elektrycznych. Jednak fani czystego powietrza, nawet mimo przeważającej liczby plusów kosiarek spalinowych, wybiorą kosiarkę elektryczną. Robią one również mniej hałasu podczas pracy.

Cena kosiarek spalinowych jest wyższa od kosiarek elektrycznych. Najtańszym modelem marki własnej Castoramy jest kosiarka z napędem MacAllister B&S 300E. Ma ona możliwość składania, co znacząco ułatwia przechowywanie sprzętu i kosztuje 948 zł.

Najtańszą z opcji elektrycznych od firmy MacAllister, jest kosiarka 1200 W 33 cm. Jej cena zaskakuje. Koszt zakupy tego modelu to jedne 248 zł. Opinie o niej są bardzo pozytywne. Ludzie chwalą jej poręczną wielkość, możliwość składania kosza, cichą pracę silnika oraz małą wagę sprzętu. 

MacAllister serwis – Poznań

Możemy nasze narzędzia MacAllister serwisować w Poznaniu. „Serwis elektronarzędzi Bosch Hilti Dewalt” ma w ofercie naprawy urządzeń takich marek jak:  Bosch, Hilti, Makita, Sparky, Performance, Dewalt, Hitachi, Metabo, Celma oraz MacAllister. Narzędzia MacAllister, ich serwis w Poznaniu, zlokalizowany jest na ulicy Winogrady 60. Placówka ma bardzo dobre opinie.

MacAllister serwis – Rzeszów

W Rzeszowie znajdziemy wiele serwisów oferujących naprawę i części różnych elektronarzędzi. Marka własna Castoramy jest popularna, przez co wiele punktów napraw ma w ofercie jej części. Narzędzie MacAllister serwisuje w Rzeszowie sporo osób ogłaszających się np. na portalu OLX. Jeśli chcemy udać się do jakiegoś punktu, warto jest najpierw zadzwonić i zorientować się, czy dana placówka ma części MacAllister i serwisuje w Rzeszowie. Jest to ważne, gdyż może się zdarzyć, że pojedziemy do losowo wybranego punktu napraw i okaże się, że nie ma on części danej marki.

Serwis MacAllister w Krakowie

Serwis Macallister w Krakowie jest dostępny m.in w sklepach Castoramy, które znajdziemy na ulicy Pilotów, Sosnowieckiej czy Zakopiańskiej. Możemy złożyć tam reklamację przedmiotów. Pracownicy sklepów Castoramy, w przypadku niemożności rozwiązania sprawy na miejscu, mogą znaleźć inny serwis MacAllister w Krakowie. 

Serwis MacAllister w Częstochowie

Serwis MacAllister w Częstochowie jest również dostępny w sklepach Castoramy. Jednak jeśli nasza gwarancja minęła, a sklep nie może nam pomóc, warto jest się zgłosić do serwisu MacAllister w Częstochowie na ul. Jagiellońskiej 59/65. Punkt napraw Celmax ma w ofercie części do wielu marek elektronarzędzi. Warto jest zgłosić się do sklepu i zapytać o wycenę naprawy. Można również skorzystać z opcji wysyłki przedmiotu do sklepu i otrzymania go po procesie naprawy w ten sam sposób – kurierem. Jest to wygodna opcja dla wielu zapracowanych osób.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze