Haier – opinie. Co to za firma? Kraj pochodzenia

Jeśli jesteś na etapie wymiany któregoś ze sprzętów AGD w swoim mieszkaniu, to zapewne masz niemały problem z wyborem producenta – rynek jest przepełniony różnymi firmami, mniej i bardziej uczciwymi. Lodówki, pralki, zmywarki, piekarniki i płyty indukcyjne nie należą do najtańszych urządzeń, dlatego dobrze jest dokładnie przeanalizować oferty różnych marek. Jedną z nich jest Haier – skąd pochodzi firma? Haier – jaka to marka? Haier – jakim producentem jest, uczciwym czy nie? Haier – jaki kraj pochodzenia? Haier – co to za firma? Haier – AGD opinie – są to często poruszane wątki na forach internetowych. Poniższy artykuł będzie kompendium wiedzy o marce Haier.

Haier – co to za firma? 

Haier – co to za firma? Haier jest producentem różnego rodzaju sprzętów AGD. Haier w opiniach konsumentów jest bardzo porządną firmą, która produkuje jakościowe sprzęty w okazyjnych cenach. Na rynku funkcjonuje już 30 lat. Co znajdziesz w ofercie Haier? Firma słynie głównie lodówek, ale sklep ma również mikrofalówki, piekarniki, płyty indukcyjne, piekarniki, zmywarki, zamrażarki. Haier – jakim jest producentem? Haier – jaka to marka? Według nabywców jest to firma, która odznacza się ciekawym designem, najnowszymi technologiami i bezawaryjnością sprzętów. Haier opiniowany jest w recenzjach bardzo pozytywnie.

Haier – kraj pochodzenia

„Haier – skąd firma pochodzi?”, „Haier – jaka to marka?”, „Haier – kraj pochodzenia”, „Haier – jaki producent?”, „Haier, pralki? Co to za firma? Opinie” – to częste wątki na forach internetowych. Haier – skąd firma pochodzi? Z Chin. Wiele osób jest uprzedzonych do producentów, którzy produkują w Chinach. Ma to swoje uzasadnienie – wiele marek ma tam swoje fabryki, w których produkuje po linii najmniejszego oporu. Jednak nie wszystkie chińskie firmy takie są – Huawei, Xiaomi, Lenovo to jedni z najpopularniejszych producentów, którzy stamtąd pochodzą. Haier również jest świetnym przykładem marki, która mimo produkcji w Chinach oferuje sprzęty świetnej jakości. Firma ma siedzibę w Polsce, która koordynuje sprzedaż w Europie Środkowej i Wschodniej – zlokalizowana jest w Warszawie. 

Haier – opinie

Marka Haier w opiniach konsumentów jest oceniana bardzo wysoko. Wiele osób jest bardzo zadowolonych z Haier pralek. Co to za firma? Chiński producent jest znany właściwie w całej Europie, nie tylko we wschodniej części świata. Haier serwis w opiniach również wypada bardzo pozytywnie. Firma ma w Polsce oficjalne placówki naprawcze. Na stronie producenta można wypełnić formularz, dzięki któremu marka skontaktuje nas z danym serwisem. Haier AGD w opiniowane jest jako sprzęt, którego zaprojektowanie zostało dobrze przemyślane. Konsumenci w wątkach „AGD Haier – opinie” bardzo chwalą lodówki, których w ofercie sklepu jest bardzo dużo. Najbardziej doceniane w nich jest rozmieszczenie i głębokości szuflad – ułatwia to przechowywanie żywności. Szczególnie dobrze wypada Lodówka Haier 70 cm. W opiniach o niej znajdziesz same superlatywy – szczegółowo opisujemy ją w dalszej części artykułu. 

Lodówki Haier – opinie 

lodówka haier ceny
Rozstrzał cenowy jest dość spory.

Lodówki Haier w opiniach oceniane są jako produkty warte każdej złotówki. Co dokładnie możemy przeczytać o lodówkach Haier w opiniach?

 • Chwalona są ich szuflady, w których można ustawić temperaturę inną niż w pozostałych częściach lodówki. Doceniane jest w nich również wilgotne powietrze, które jest w szufladach do przechowywania owoców i warzyw. Nabywcy zauważają, że technologia Moisture Zone rzeczywiście pozwala zachować ich dłuższą świeżość. 
 • Jeśli chodzi o zamrażarki, które wbudowane są w lodówki Haier, to w opiniach o wielu modelach przeczytać możemy, że ich szuflady mają możliwość wysuwania na prowadnicach – pozwala to na przejrzenie zawartości zamrażarki, bez konieczności przesuwania czy wyjmowania jedzenia z szuflad. W wielu zamrażarkach jest także funkcja Fresher Pad, która umożliwia szybsze zamrażanie. Jest to super opcja, kiedy np. skończyły Ci się kostki lodu i chcesz szybko zamrozić koleje.
 • Użytkownicy są bardzo zadowoleni z oświetlenia LED na tylnych ścianach lodówek.
 • Doceniany jest także duży wybór modeli – w ofercie Haier znajdziesz lodówki 2 i 3 – drzwiowe, side by side, multidoor i chłodziarki do wina. 

Sprzęt AGD Haier w opiniach oceniany jest jako jeden z najbardziej nowoczesnych na rynku. Potwierdzają to setki recenzji ich sprzętów AGD. Opinie o większości są pozytywne i zachęcają do bliższego przyjrzenia się ofercie marce. Haier w opiniach konsumentów wypada naprawdę świetnie. Serwisy Haier również opiniowane są jako placówki, w których szybko i skutecznie naprawia się sprzęty.

Lodówka Haier 70 cm – opinie

Wcześniej wspomniana lodówka Haier 70 cm w opiniach nabywców jest oceniana bardzo wysoko. Co o tym modelu piszą użytkownicy?

 • Nabywcy chwalą to, że jest ona 3 – drzwiowa. Pozwala to lepiej rozplanować rozłożenie produktów. Ma ona zamrażarkę, która stworzona została z wykorzystaniem technologii No Frost – użytkownicy potwierdzają, że rzeczywiście nie ma w niej dzięki temu szronu.
 • Ma trzy szuflady – konsumenci są bardzo zadowoleni z możliwości ustawienia w nich różnych temperatur. W opiniach podkreślana jest duża użyteczność osobnej szuflady na wędliny – dzięki niej ich zapach nie roznosi się po lodówce. Jest w niej także szuflada do szybkiego schładzania napojów.
 • Doceniana jest jej cicha praca i niskie zużycie prądu. 

Haier AGD opiniowany jest rewelacyjnie – lodówki służą konsumentom latami, są bezawaryjne, a ich funkcjonalność jest na najwyższym poziomie. Marka Haier w opiniach jest opisywana w samych superlatywach.

Pralki Haier – opinie

Opinie na ceneo dotyczące pralki Haier I-PRO
4,2 gwiazdki na 5. Takie oceny znajdziemy na CENEO

Najbardziej znane są lodówki, a co z pralkami? Czy warto zwrócić na nie uwagę? Na internetowych forach jest mnóstwo wątków zatytułowanych: „Pralki haier – opinie”, „Haier pralki? Co to za firma?”, „Haier AGD -opinie”, „Pralki Haier serwis – opinie”. Jakie pralki Haier opinie mają w Internecie?

 • Nabywcy chwalą działanie programu „Odplamianie”.
 • Doceniane jest podświetlenie bębna i jego duża pojemność – w każdym modelu inna, ale wiele z nich mieści nawet 8 kg rzeczy (mimo niedużych rozmiarów urządzenia).
 • Cicha praca (nawet przy wirowaniu 1400 o/s) i intuicyjna obsługa.
 • Dużo opcji dostosowania programu do własnych preferencji.
 • Wysoka energooszczędność.
 • Dobre ceny.

Sprzęt Haier – opinie

Haier produkuje sprzęt naprawdę świetne jakościowo. Spośród konkurencji, która oferuje urządzenia z podobnej półki cenowej, Haier ma chyba najwięcej pozytywnych opinii. Marka stosuje nowoczesne rozwiązania i bardzo dobrze konstruuje AGD – lodówki i zmywarki są bardzo pojemne.

AGD Haier – opinie

AGD od Haier jest oceniane bardzo pozytywnie. Jeśli szukasz obecnie jakiegoś sprzętu, to warto jest przejrzeć ich ofertę. Produkty AGD Haier znajdziesz w wielu sklepach – stacjonarnych oraz online (m.in. Euro RTV AGD, Media Expert, Allegro).

Serwis Haier – opinie

Serwisy Haier opiniowane są świetnie. Zatrudniani są w nich najlepsi fachowcy, dlatego nie musisz się martwić o jakość wykonanej usługi. W wątkach „Haier serwis – opinie” internauci podkreślają również szybką realizację naprawy.

Źródło zdjęcia głównego: haier.com

Zobacz też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze