Garaże Transtal – opinie, cennik, kontakt

Chcesz schować auto, by nie zniszczył go grad? Może potrzebujesz miejsca, w którym ukryjesz kosiarkę do trawy, grabie i inne nożyce do strzyżenia żywopłotów? A może chciałbyś schować i samochód i narzędzia w jednym miejscu?

W takim wypadku potrzebujesz garaż! Tak się składa, że Transtal produkuje garaże blaszane. Na pierwszy rzut oka wyglądają nieźle i całkiem porządnie. Ceny chyba też nie najgorsze. Jak jest w praktyce? Sprawdźmy opinie!

Transtal – opinie

Transtal pisze o sobie jako firmie sprzedającej produkty, które są estetyczne, łatwe w montażu i które charakteryzują się stabilnością, trwałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Częściowo kłócą się z tym opinie.

Piszę częściowo, bo grono zadowolonych klientów mniej więcej równa się z grupą zawiedzionych. Zacznijmy z grubej blachy, czyli od tych drugich.

Negatywne opinie celują w jakość materiałów. To znaczy: blachy są cienkie, porysowane, pozaginane, pordzewiałe oraz niedbale pomalowane (pozostawione zacieki), co dodatkowo przyspiesza korozję.

Zarzuty pojawiają się też w stronę ekipy składającej garaże. Montaż przebiega ekspresowo, ale przez to jest zrobiony niedokładnie. Do tego klienci narzekają, że nie da się z nimi porozmawiać oraz są gburowaci.

Problemy sprawia również kontakt z firmą. Ludzie w opiniach donoszą, że trzeba się bardzo postarać, żeby się dodzwonić. O odpisywaniu na maile nie ma nawet co gadać.

Zobacz: Okna, drzwi, rolety, bramy garażowe KRISPOL – opinie

Jednak nie wszyscy mają niemiłe doświadczenia z Transtalem, a ich opinie są dosłownym przeciwieństwem do tych opisanych wcześniej. Wielu chwali wykonanie garaży, uważa, że ekipa montażowa odwaliła kawał świetnej robotę w krótkim czasie, a ze skontaktowaniem się nie było większych problemów. Obsługa była miła, pomocna, a przebieg całego zamówienia wyglądał tak, jak było dogadane.

Stąd wynika średnia ocena Transtalu. Firma na Google dosłownie uzyskała średnią ocenę, bo na 5 gwiazdek ma 3,2.

Transtal – opinie na forum

Źródło: wizytówka Google

Raczej nikt nie pytał o opinie na temat garaży Transtal na forum. Jeśli już pojawiał się temat garaży blaszanych, to był on bardziej ogólny, choć Transtal pojawił się wśród polecanych marek.

Co takiego wynika z wątków na forum? Tyle że garaże blaszane są fajne i przydatne. Polecane są różne marki, w tym Transtal. Jedyny zarzut dotyczy wilgoci – zbiera się i skrapla  na dachu. Da się temu zaradzić, ocieplając garaż.

Transtal – ceny

Ceny – najważniejszy czynnik determinujący, czy zrobimy w danym miejscu zakupy, czy też nie. Garaże blaszane od Transtal są uważane za drogie, ale też za takie w przystępnych cenach. Czyli absolutnie nic nam to nie mówi. Firma nie ma też cennika, ale na stronie można zobaczyć, ile kosztują dostępne modele garaży. Najtańsze, które są jednocześnie najmniejsze, zaczynają się od 6500 zł. Te najdroższe to wręcz blaszane hale, których cena dochodzi do 100 tys. zł.

Uznajmy, że poniższe zestawienie cen przykładowych garaży blaszanych może być czymś, co określimy jako cennik.

“Cennik”
ModelCena
G. blaszany 3×5od 6 500 zł
G. blaszany 4×5od 7 200 zł
G. blaszany 4×6od 7 900 zł
G. blaszany 6×6od 9 400 zł

Transtal – kontakt, podsumowanie

Kontakt oczywiście podany jest na stronie producenta, ale podam go również tu.

Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Nr telefonu do centrali: 122 715 150

Nowe zamówienia i wyceny pod 1 oraz pod nr:  601 645 865

Informacje odnośnie terminu dostawy pod 2 oraz pod nr: 508 834 254

Księgowość i faktury pod 3.

Ze sklepem możesz się też skontaktować mailowo:

Wyceny, zamówienia: [email protected]

Reklamacje: [email protected]

Logistyka, terminy dostaw: [email protected]

Podsumowując garaże blaszane firmy Transtal są całkiem dobrymi produktami. Po przeczytaniu opinii nie powiedziałabym, że są najwyższej jakości, ale nie twierdzę też, że są całkowicie beznadziejne. Ot niczego sobie garaże o niezłej konstrukcji, ale z pewnymi niedoróbkami.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze