Ekogroszek Tauron – cena, opinie, dostępność

W dobie panujących problemów z chyba wszystkim, co możliwe (nie zapeszając, bo przecież zawsze może być gorzej) wielu Polaków znalazło się w trudnej sytuacji. Jak uchronić się przed chłodem w domu, kiedy węgla brak, inflacja szaleje niczym dziki rumak, a nasze płace pozostają na tym samym poziomie co wcześniej? Z drżeniem serc pytamy, kiedy Tauron wystawia ekogroszek i w jakich godzinach. Pytamy, kiedy jest on dostępny, w złudnej nadziei, że tym razem uda się zrobić, choć minimalne zapasy na zimę. Niczym niedźwiedzie walczące o posiłek wraz z końcem jesieni, by przetrwać sen zimowy, tak i my szukamy wszelkich sposobów na przetrwanie.

Być może słyszałeś/aś o tym haśle “ekogroszek Tauron za darmo”. Perspektywa kusi niczym fatamorgana na pustyni, po wielu dniach bez łyka wody. Czy to również tylko przywidzenie? A może stał się cud i to jednak prawda? Szukacie informacji na forum, błagając, by opinie innych pomogły wam zdobyć, choć odrobinę potrzebnego ekogroszku. Bo czas ucieka i choć jest dopiero środek lata, zimne noce, przypominają nam, że czasu wcale nie zostało już tak dużo.

Ekogroszek Tauron za darmo? O co chodzi?

Ekogroszek Tauron za darmo jest chętnie wyszukiwanym hasłem, zwłaszcza teraz kiedy tak trudno go dostać. Ludzie szukają w Internecie jakiejkolwiek alternatywy albo sposobu. Dokopują się przez to do informacji, których normalnie by nie znaleźli. Odgrzebują spod ziemi hasła, które nie były używane od wielu lat, tym samym rozprowadzając błędne informacje, o tym, że można dostać ekogroszek Tauron za darmo.

Niestety, na światło dzienne wychodzą jedynie artykuły sprzed kilku lat. Ekogroszek Tauron za darmo był faktycznie dostępny, ale w 2019 roku, jako akcja promocyjna firmy. Można było zamawiać jeden worek kruszca gratis od 16 czerwca do prawie końca maja, kiedy to wyczerpały się zapasy. W założeniu miało to przyciągnąć klientów na stałę. W praktyce było dobrym sposobem na jeden worek kruszcu zupełnie za darmo, z czego skorzystało wielu ludzi. W naszych obecnych, problematycznych warunkach, możemy jedynie śnić o ekogroszku Tauron za darmo. To, co nas czeka na jawie, jest znacznie gorsze.

Tauron ekogroszek kiedy dostępny? Czyli problemy z dostępnością?

Kiedy dostępny jest Tauron ekogroszek? Niestety patrząc na obecną sytuację, to co dzieje się na rynku ekogroszku jest co najmniej zatrważające. Kiedy Tauron wystawia ekogroszek? Dostawca energii obiecał dostarczać swoim klientom nowe palety, mimo trudnych czasów. Jednak zapotrzebowanie jest tak duże, że ciężko jest się przebić przez innych internautów. 

Tauron ekogroszek kiedy dostępny? W każdy wtorek i czwartek. To właśnie w te dni pojawiają się nowe dostawy kruszcu. Przyjeżdża wtedy do Taurona 100 palet po 800 kg. Możemy – jeśli mamy wystarczająco szybki Internet, mamy już wpisane nasz dane do systemu i łut szczęścia – kupić dwie palety z dowozem kurierem lub cztery z odbiorem własnym. Jest to limit nałożony przez Taurona, by każdy miał szansę kupić materiał. Mimo to, za każdym razem, kiedy Tauron ekogroszek jest dostępny, udaje się go nabyć niewielkiej liczbie osób. 

Tauron ekogroszek w jakich godzinach wystawia?

Wiedząc już, kiedy Tauron wystawia ekogroszek, możemy przejść do kolejnego pytania. W jakich godzinach Tauron sprzedaje ekogroszek? Na stronie internetowej podana jest informacja, że zamówienia można składać w wyżej wymienione dni od godziny 17:00. Niestety warto pamiętać, że wiele osób próbuje zakupić węgiel w tym samym czasie. Często już po kilku minutach, a czasem nawet sekundach, towary są ponownie niedostępne. 

Ekogroszek Tauron cena dostawy, nie tak źle?

Ceny dostawy ekogroszku Tauron są jasno opisane, a nawet pogrubione na ich stronie internetowej. Istnieją dwa sposoby odbioru węgla – kurierem lub osobiście. W obu przypadkach trzeba spełniać odpowiednie warunki, ale jeśli wybierzemy odbiór osobisty, jest on zupełnie bezpłatny. Cena dostawy jest wtedy jedynie kosztem naszego przejazdu, a w dodatku, możemy zakupić wtedy do czterech palet, a nie, jak przy kurierze, tylko dwie. 

Cena dostawy w przypadku wybrania kuriera wynosi 163,00 zł brutto za jedną paletę ważącą 800 kg. W takim razie, jeśli uda się nam już kupić maksymalną liczbę na jeden raz (dwie palety), to zapłacimy za dostawę 326,00 zł brutto. 

Tauron ekogroszek opinie, co mówią na forum?

Kiedy Tauron wystawia ekogroszek, ludzie rzucają się na niego i trzymają kciuki, by tym razem im się udało. W jakich godzinach ekogroszek nie byłby dostępny, sytuacja byłaby taka sama. Na forum internetowym zdesperowani ludzie dzielą się swoimi historiami i opisują zakupowe porażki. Niewielu udaje się przejść przez wszystkie etapy, a często, nawet jeśli je przejdą, na końcu ich koszyk jest pusty i ostatecznie i tak nie mogą dokonać zakupu. Opinie o tym systemie są bardzo słabe i jak zawsze, w równie trudnej sytuacji, na strudzonych wędrowców czekają pułapki na forum, które zostało specjalnie stworzone, żeby zapewnić im wsparcie. Właśnie tam czyhają oszuści, ostrzący sobie zęby na zrozpaczone ofiary systemu.

“Już tylko za 59zł możecie uzyskać dostęp do poradnika, dzięki któremu kupicie ponad 4 tony ekogroszku już za pierwszym razem. Tutaj macie dowody z moich rozmów z ludźmi, którzy już skorzystali z okazji.” Brzmi jak tania reklama? Bo właśnie nią jest. Raz po raz na forum pojawiają się takie posty, zachęcające ludzi do wydania pieniędzy na kompletną bzdurę. Niestety tam, gdzie pojawiają się kłopoty dla jednych, pojawia się okazja dla drugich. 

Nie dość, że czasy mamy ciężkie i o to, by zapewnić sobie i swojej rodzinie ciepło w domu, musimy walczyć i niemal bić się z innymi, którzy pragną tego samego, to jeszcze na naszej drodze pojawiają się kolejne problemy. Lawirowanie pomiędzy nimi i szukanie najlepszej drogi wyjścia jest naprawdę trudne. Niestety, nic nie możemy na to poradzić. Pamiętając, że niektóre rzeczy są po prostu niemożliwe (ekogroszek Tauron za darmo czy poradnik, który pokazuje, jak kupić ponad 4 tony na stronie, gdzie limitem są dwie palety po 800 kg), nie dajmy nabierać się na oszustwa i fake newsy.

Sprawdź:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze