Producent Erbauer – opinie, serwis, kraj pochodzenia

Producentów elektronarzędzi na rynku jest bardzo dużo – korzystają z nich zarówno domowi majsterkowicze jak i profesjonaliści. Duży wybór jest z jednej strony dobry, bo łatwiej możemy dopasować coś, co spełni nasze wymagania. Różnorodność może jednak powodować problem podjęcia decyzji – ciężko jest się zdecydować, kiedy mamy do wyboru X modeli o podobnych parametrach od różnych firm.

Erbauer – co to za firma? Jest to jeden z producentów elektronarzędzi. Erbauer opinie ma bardzo dobre, dlatego w poniższym artykule przyjrzymy się marce i konkretnym modelom z jej oferty.

Erbauer – co to za firma? Wikipedia nam tego nie powie

Erbauer – jaka to firma? Co jest napisane o Erbauer w Wikipedii? Czy znamy jakieś ciekawostki dotyczące tego producenta? Historia Erbauer na Wikipedii jest bardzo ciekawa. Firma w czasach II Wojny Światowej działała jako konspiracyjna przykrywka Narodowo – Ludowego Związku Nowego Pokolenia – członkowie organizacji walczyli z rosyjskim reżimem. Więcej szczegółów związanych z tą historią przeczytasz o Erbauer na WIkipedii.

Erbauer – kraj pochodzenia. Kto produkuje?

Liczba wątków związanych z firmą jest zaskakująca. Wielu użytkowników pisze swoje opinie na forach o marce, w wątkach takich jak: „Erbauer – jaka to firma?”, „Elektronarzędzia Erbauer – opinie”, „Erbauer – co to za firma?”, „Erbauer – opinie o sprzęcie” czy „Wkrętarka Erbauer 120 Nm – opinie”. 

Sprzęt marki zdobył popularność, odkąd pojawił się na półkach Castoramy. Jak wynika z historii Erbauer, firma zaczynała w Rosji. Niektóre opinie z forów sugerują, że Erbauer obecnie produkuje w Anglii, jednak nie jest to potwierdzone. 

Erbauer – opinie o sprzęcie

Marka Erbauer opinii o sprzęcie ma całkiem sporo – jest to spowodowane tym, że są one sprzedawane w popularnym sklepie, Castoramie. Majsterkowicze lubią na forach dzielić się swoimi odczuciami związanymi ze sprzętami, których używają. Recenzje o Erbauer są bardzo zróżnicowane – marka ma swoich fanów i przeciwników. Wiele osób chwali ich ceny i jakość. 

Oferta producenta jest zróżnicowana cenowo – znajdziemy w niej tańsze i droższe elektronarzędzia. Oceniane są one raczej pozytywnie – wkrętarka Erbauer 120 Nm opiniowana jest szczególnie dobrze. W dalszej części artykułu scharakteryzujemy ten model. W wątkach na forach: „Erbauer – jaka to firma? Jakie opinie o sprzęcie?” użytkownicy w większości są zadowoleni. Firma ma w ofercie m.in. zakrętarki, wkrętarki i młotowiertarki.

Elektronarzędzia Erbauer – opinie 

Elektronarzędzia mają nam ułatwiać życie, a nie utrudniać, dlatego nic dziwnego, że chcemy wybrać niezawodny sprzęt, który będzie nam służyć latami. Te od Erbauer, są w rozsądnych cenach, dlatego jeśli szukasz obecnie elektronarzędzi, którymi wyposażysz domowy czy firmowy warsztat, to warto jest się bliżej przyjrzeć ich ofercie – nie ma sensu przepłacać. 

Erbauer – opinie z forum mówią, że jest to jakościowy sprzęt. Nie sprawdza w tym przypadku powiedzenie, że za ceną zawsze idzie jakość. W przypadku Erbauer narzędzia są w okazyjnych cenach, ale mimo wszystko ich jakość nie odbiega od droższej konkurencji. Konsumenci są w większości zadowoleni z zakupu. 

Młotowiertarka Erbauer – opinie

młotowiertarka erbauer opinie
Erbauer SDS 15000 ERH1500 – opinie na CENEO

Młotowiertarki Erbauer w opiniach są bardzo dobrze oceniane, zwłaszcza model SDS Plus 18 V. Sprzęt ma uchwyt antywibracyjny, który zwiększa komfort korzystania z urządzenia. Młotowiertarka Erbauer opiniowana jest jako mocny sprzęt, który poradzi sobie z każdym zadaniem. Dobrze wierci w różnych materiałach – w stali daje radę zrobić otwór o średnicy 13 mm. 

Szlifierka Erbauer – opinie 

Szlifierki Erbauer opiniowane są jako dobry sprzęt, na który warto wydać pieniądze. Ich nabywcy korzystają wiele lat ze szlifierek Erbauer. W opiniach przeczytać możemy, że model 18 V 125 mm jest idealny do prac glazurniczych. Stworzony został on z użyciem technologii Keep Cool, która pozwala kontrolować temperaturę, dzięki czemu sprzęt się nie przegrzewa. Należy ona do serii EXT – narzędzia z tej linii działają z jednym, uniwersalnym akumulatorem Erbauer. Opinie z forum sugerują, że jest to produkt, na który warto zwrócić szczególną uwagę. 

Wkrętarka Erbauer – opinie 

Wkrętarki od Erbauer opinie mają raczej pozytywne. Użytkownicy chwalą lampki LED, które wbudowane są w wiele modeli. Doceniana jest ich moc i mechanizm udarowy, który pozwala na wiercenie w trudnych, twardych powierzchniach. Wkrętarki Erbauer opiniowane są jako sprzęty w dobrych cenach – dużo modeli należy do wcześniej wspomnianej serii EXT. Linia ta jest ekologiczna i ekonomiczna – dzięki niej, nie musimy za każdym razem kupować osobnej ładowarki i akumulatora.

Wkrętarka Erbauer 120 Nm – opinie

Wkrętarka udarowa Erbauer 18 v bez akumulatora opinie na Castoramie
Źródło: Castorama.pl. Produkt ma 18 opinii, większość bardzo dobra.

O modelu wkrętarki Erbauer 120 Nm opinii jest sporo – zwłaszcza na Youtubie, w formie testów. Osoby prowadzące kanały dotyczące majsterkowania, tworzą tam wideo, na którym sprawdzają wiertarkę 120 Nm na różnych powierzchniach. Twórcy, jak i osoby komentujące te filmiki polecają ten model – wiercono nią dziury m.in. w teowniku stalowym czy cegle. Ta wkrętarka Erbauer opinie na forach ma bardzo pozytywne – zachęcamy do obejrzenia materiałów na Youtube. 

Zakrętarka Erbauer – opinie 

Zakrętarki Erbauer w opiniach wypadają pozytywnie. Na Youtube również znajdziesz testy tego sprzętu. Przede wszystkim chwalony jest model Eid 18 Li – nabywcy są zadowoleni z prędkości obrotowej, która maksymalnie wynosi 2600 obrotów na minutę. Doceniane jest porządne wykonanie tej zakrętarki Erbauer. Opinie o sprzęcie sugerują, że jest to urządzenie, które sprawuje się nienagannie. 

Erbauer – opinie z forum 

Narzędzia Erbauer są bardzo dobrze oceniane przez konsumentów. Doceniane są ich przystępne ceny i jakość wykonania – sprawdzą się one idealnie do warsztatu domowego. Wielu profesjonalistów również chwali sobie elektronarzędzia Erbauer. Ich lekkość, wytrzymałość i moc skusiły wiele osób. Duża część internautów dzieląc się swoimi odczuciami z użytkowania tych sprzętów, pisze, że ma zamiar poszerzać swój domowy asortyment o kolejne narzędzia od Erbauer. 

Erbauer – serwis Polska

Wiele punktów naprawia narzędzia Erbauer – serwisy w Polsce (różne)  mają części zamienne tego producenta, a ich pracownicy wiedzą, jak je naprawiać. Są one bardzo popularne, dlatego tak dużo serwisów jest do tego przygotowanych. Sprzęty Erbauer objęte są również gwarancją – warto jest zapisać datę końca jej terminu.

Zobacz też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze