WORX – opinie o narzędziach i firmie

Firma WORX jest jednym z czołowych producentów narzędzi ogrodniczych oraz elektronarzędzi. Marka powstała w 2004 roku i oferuje sprzęt zarówno do użytku domowego, jak i dla wyspecjalizowanych firm. WORX sprzedaje narzędzia na całym świecie. Charakterystyczne, pomarańczowo-czarne urządzenia są zasilane z sieci, ale również za pomocą akumulatorów. Firma najbardziej znana jest z narzędzi używanych w ogrodzie, czyli podkaszarek i kosiarek. Popularny jest również sprzęt wielofunkcyjny WORX. Marka dba o środowisko, ponieważ dąży do tego, aby w maszynach, które są produkowane rezygnować z silników spalinowych na rzecz energii elektrycznej i akumulatorów.

Firma WORX – jakie ma opinie?

Oczywiste jest, że przed każdym zakupem klient chce sprawdzić czy dana firma jest godna zaufania. Chodzi nie tylko o jakość sprzętu, ale również obsługę klienta już po wykonaniu transakcji. W przypadku marki WORX opinie klientów odnośnie kontaktu z firmą są pozytywne. Co ciekawe, producent deklaruje, aż 5 lat gwarancji na zakupiony u niego towar. Zwykle można spotkać się z gwarancją na dwa lata. Niestety pojawiają się na forach pojedyncze opinie, że ciężko wyegzekwować od firmy uznanie reklamacji, jeśli faktycznie pojawi się problem ze sprzętem.

Narzędzia WORX – jakie mają opinie?

Oceny klientów dotyczące samych narzędzi WORX są zróżnicowane. Sprzęty takie jak kosiarki, podkaszarki czy piły mają dobre opinie, szczególnie seria dla majsterkowiczów. Jednak klientów mogą odstraszyć ceny, które dla produktów w tej klasie są stosunkowo wysokie. Natomiast w przypadku serii profesjonalnego sprzętu dla firm, narzędzia WORX nie są pierwszym wyborem klientów.

Robot koszący WORX- jakie ma opinie?

Dla wszystkich, którzy cenią sobie swój czas firma oferuje automatyczny robot koszący WORX. Urządzenie wyręcza nas w koszeniu trawnika. Oczywiście taki sprzęt nie poradzi sobie z bardzo wysoką i gęstą trawą, ale do regularnego przycinania trawnika można go wykorzystać. Niestety nie jest w stanie dotrzeć do każdego zakamarka ogrodu, więc po jego pracy właściciel musi osobiście skosić trawę w niektórych miejscach. Klienci wyrażają się bardzo pozytywnie na temat robota. Szczególnie podkreślają porządne wykonanie, a także łatwość instalacji stacji dokującej i prostą obsługę urządzenia. Oprócz tego zaletą jest moc sprzętu. Klienci mówią również o pewnych niedogodnościach na przykład problemach z aktualizacją oprogramowania. Dla użytkowników uciążliwe jest również to, że robot koszący WORX powinien wracać samodzielnie do stacji dokującej przed rozładowaniem, ale jeśli trafi na górkę na trawniku, to kręci się w kółko, aż do rozładowania.

WORX landroid m500 – jakie ma opinie?

Kosiarka automatyczna WORX landroid m500 umożliwia koszenie trawnika o metrażu do 500 metrów kwadratowych! Przycięcie trawy na takiej powierzchni zajęłoby kilka godzin zwykłą kosiarką spalinową. Dzięki automatycznemu robotowi można zaoszczędzić mnóstwo czasu, a jednocześnie mieć regularnie skoszony trawnik. Użytkownicy WORX landroid m500 są zachwyceni jakością wykonania sprzętu. Podkreślają wytrzymałość obudowy oraz moc kosiarki. Dzięki specjalnym ustawieniom klienci są w stanie zaprogramować narzędzie, aby co 3 dni delikatnie wyrównywało trawnik z uwzględnieniem brzegów.

Wkrętarka WORX – jakie ma opinie?

Wkrętarka to urządzenie, które jest niezwykle przydatne w warsztacie każdego majsterkowicza. Firma WORX posiada specjalną linię narzędzi, które przeznaczone są do domowego użytku, a wśród nich znajduje się między innymi wkrętarka WORX. Zdania dotyczące oceny tego urządzenia są podzielone. Część klientów zachwala lekkość sprzętu, funkcjonalność. Użytkownicy szczególnie podkreślają, że wkrętarkę łatwo wziąć do ręki i sprzętem można dowolnie, bardzo elastycznie manewrować podczas pracy. Inni klienci nie są zadowoleni z narzędzia, ponieważ zauważyli, że wkrętarka WORX szybko się nagrzewa, a w niektórych przypadkach nawet zaczynała dymić. Powodem takich sytuacji może być fakt, że wloty wentylacyjne sprzętu są zlokalizowane w taki sposób, że pył z wkręcania osiada na powierzchni silnika.

Wkrętarka WORX 20v – opinie o produkcie

Wkrętarka WORX 20v z tej klasy cenowej jest doceniana przez domowych majsterkowiczów. Na forach są osoby, które piszą, że korzystają z tego urządzenia regularnie od kilku lat i działa bezawaryjnie. W związku z tym można zdecydować się na zakup, ponieważ zarówno cena, jak i jakość wykonania są na dobrym poziomie. Wkrętarka WORX 20v raczej nie sprawdzi się w specjalistycznych firmach remontowych do pracy 8 godzin dziennie, ale producent zastrzega, że wersja narzędzi pomarańczowo-czarna jest do użytku domowego. 

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze