Noże Varms – opinie

Noże Varms, co o nich wiadomo? Pewnie zastanawiacie się tak jak my. Poszperaliśmy tu i ówdzie i dowiedzieliśmy się kilku faktów, które w naszym mniemaniu prawdopodobnie mogą Wam się przydać. 

Na wstępie, warto opowiedzieć nieco o samej firmie. Jest to małe, rodzinne przedsiębiorstwo, zajmujące sie sprzedażą, a także importowaniem różnego rodzaju noży. W ich ofercie można znaleźć między innymi:

 • noże myśliwskie
 • sztylety
 • noże składane
 • noże kuchenne
 • noże do survivalu
 • noże dla osób, które wolne chwile lubią spędzać na łonie natury
 • akcesoria

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, oprócz tych importowanych, produkują też swoje własne – noże Varms, opinie zbierają bardzo dobre. 

Przedsiębiorstwo bardzo dużą uwagę przykłada do atrakcyjności cen, aby mogły być na kieszeń większości klientów, nie naruszając w żaden większy sposób, ich domowego budżetu. Firma szczyci się tym, że do wytwarzania, wybiera jedne z lepszych na rynku surowce, a otrzymane z nich produkty porównywanie są do tych, które są wytwarzane na indywidualne zamówienia klientów. Wiele osób, które korzysta z oferty firmy, noże Varms opiniuje bardzo dobrze. Zdarzają się nawet recenzje, w których można przeczytać, że sprawiają wrażenie, jakby były robione pojedynczo. Samo przedsiębiorstwo przyznaje jednak, że są one produkowane hurtowo. Natomiast ostateczna cena, uzależniona jest od skali produkcji danego noża. Zdarza się bowiem, że czasami komponenty składające się na jego wytworzenie, są z najwyższej półki a ostateczna kwota do zapłaty, jest mimo wszystko korzystna. 

nóż varms

Noże Varms – opinie i testy 

Jak wspomnieliśmy już w tym artykule, noże Varms opinie mają całkiem nie najgorsze. Wiele z nich zwraca uwagę na fakt, że decydując się na zakup od producenta, można uniknąć dodatkowych kosztów, które związane są z marżami, narzucanymi przez pośrednich sprzedawców. 

Noże Varms wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Przedsiębiorstwo, dba również o to, aby ich wygląd odpowiadał najnowszym trendom. Bardzo duży priorytet, nadaje się też aspektowi, którym jest ich ergonomiczność. Firma stara się, aby były jak najwygodniejsze w użytkowaniu. Modele, które wytwarzane są przez przedsiębiostwo Varms bez najmniejszego problemu, można zakupić na ich stronie internetowej, gdzie można nabyć również wszystkie niezbędne z tym hobby, akcesoria. Również tam, można przeczytać, jakie są opcje wysyłki, a także jaki jest regulamin zakupów.

Noże Varms w testach, wypadają nie najgorzej. Aczkolwiek na pewno warto wspomnieć, że wprawione oczy zaawansowanych pasjonatów broni białej, na pewno będą w stanie wypatrzeć detale konstrukcyjne, które charakterystyczne są dla noży, wyrabianych maszynowo. Jednakże te szczegóły, w żaden większy sposób nie mają wpływu na ich użytkowanie oraz funkcjonalność.

Noże Varms, przykładowe modele

 • Nóż Składany F1 N690
 • 109/ Varms Bravo Vanadis 4E, czyli produkt dedykowany do bushcraftu
 • 110/ Varms Leszy WN Vanadis 4E 
 • 112/ Varms Góral 80CrV2
 • 133/ Varms Yarni Nóż Myśliwski Survival Stal 80CrV2
 • 92/ Varms FN 4HB Finka Nóż Myśliwski Stal 02
 • 89/ Bushman Wn Orzech
 • 103/ Varms Nóż Kuchenny Szefa Kuchni Elmax
 • 104/ Varms Nóż Kuchenny Szefa Kuchni Nr I Elmax
 • Sztylet Renesans Mini D2

To zaledwie kropla w oceanie. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa, można znaleźć ich ponad 100. Przygotowując jednak ten artykuł, nie umknęło naszej uwadze, że wszystkie są niezwykle dbale i estetycznie wykonane a przy tym, mają bardzo korzystne ceny. Są to wartości, mocno cenione przez firmę Varms (o czym już też wspomnieliśmy).

Noże Varms to produkty warte uwagi. Polecane są zwłaszcza dla początkujących kolekcjonerów broni białej. Jeśli natomiast, macie więcej pytań, możecie śmiało napisać do przedsiębiorstwa za pośrednictwem ich strony internetowej. Można na niej znaleźć dane kontaktowe, takie jak: adres mailowy lub numer telefonu, a także formularz niezbędny do kontaktu z firmą Varms. Firma słynie z dbałości o jak najlepsze relacje z klientami, więc warto pisać (lub dzwonić) w przypadku jakikolwiek spraw.

Zobacz też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze