Jonnesway – opinie

Fachowcy z profesjonalnych warsztatów samochodowych o Jonnesway opinie od dawien dawna mają bardzo dobre. Trudno się dziwić, jeśli producent od trzydziestu lat zajmuje się wyposażaniem miejsc pracy najlepszych mechaników. Krajem pochodzenia Jonnesway jest Tajwan. Dzisiaj kraj pochodzenia Jonnesway czy jakiegokolwiek innego producenta nie ma większego znaczenia.

Czy jednak wszystkie narzędzia Jonnesway w opinii użytkowników są jednakowo dobre? Jak z ich wytrzymałością materiałową? Jak wypadają na tle konkurencji? Warto się o tym przekonać. Najczęściej kupowanymi narzędziami Jonnesway wg opinii forumowiczów są specjalistyczne, specyficzne narzędzia, jak klucze nasadowe czy pneumatyczne. To właśnie nim warto przyjrzeć się najdokładniej.

Klucz pneumatyczny Jonnesway – opinie

Według fachowych opinii narzędzia Jonnesway doskonale radzą sobie w warsztatowych, trudnych warunkach. Są narażone na przeciążenia oraz regularną, wytężoną eksploatację. Mimo to pozostają jednymi z chętniej wybieranych marek narzędzi. Wśród oferowanych produktów można znaleźć klucz pneumatyczny Jonnesway – w opinii niektórych stawiany na równi z narzędziami marki Yato. Cieszący się najlepszymi opiniami klucz pneumatyczny Jonnesway z nasadką ½ cala charakteryzuje się momentem obrotowym wynoszącym aż 1300 Nm. To czyni z niego naprawdę wartego uwagi zawodnika na rynku narzędzi warsztatowych.

Klucze nasadowe Jonnesway – opinie

Śmiało można powiedzieć, że klucze nasadowe Jonnesway wg opinii właścicieli warsztatów znajdują się na wyposażeniu większości z nich. Już sama cena narzędzi powinna sugerować, że mamy do czynienia z produktem premium. Zestaw 19 sztuk kluczy nasadowych Jonnesway wg opinii mechaników to zwykle koszt sporo przekraczający kwotę 300 złotych. W sklepach do wyboru są również inne zestawy. Wśród propozycji można znaleźć zestawy kluczy i bitów ¼ cala w ilości 41 sztuk za cenę nieco ponad 200 złotych. Do wyboru są także powiększone zestawy, składające się na przykład ze 134 elementów. W ich skład wchodzą wtedy nie tylko klucze nasadowe, ale i bity. Ciekawą propozycję stanowi ten komplet za około 500 złotych, złożony z kluczy nasadowych ¼ oraz 3/8 w ilości 45 sztuk w opakowaniu. Jakość tajwańskich kluczy nasadowych Jonnesway wg opinii ich posiadaczy jest więcej, niż tylko zadowalająca.

Klucz dynamometryczny Jonnesway – opinie

Obecnie w ofercie producenta można znaleźć klucz dynamometryczny Jonnesway T21, w opinii jego posiadaczy dokładniejszy od produktów przynależących do wcześniejszej serii T07. Różnica pomiędzy nimi wynosi aż około 3%, co dla wielu mechaników samochodowych jest ogromną zmianą na lepsze. W opinii producenta klucz dynamometryczny Jonnesway nie zmienia się wcale pod kątem norm. Wszystkie wchodzące na rynek nowe produkty kalibrowane są zgodnie z normą PN-ISO 6789. Dla klientów dostępne są różne serie i modele, różniące się rozmiarem – jak 3/8 czy ½ cala, zakresem – od 10-100 do 20-200 Nm, jak też dokładnością. W zależności od wybranego modelu będziemy mówić o dokładności ok. 1% w przypadku serii T15 lub ok. 2% w prawą stronę i ok. 3% w lewą stronę w przypadku serii T24. Obecnie producent wycofuje ze sprzedaży serię kluczy dynamometrycznych T07.

Profesjonalne narzędzia Jonnesway – opinie i najlepszych propozycjach

To jednak nie wszystkie narzędzia Jonnesway, opinie o których są co najmniej dobre. W warsztatach znajdziemy także inne produkty tego tajwańskiego producenta. W ofercie dostępne są także specjalistyczne narzędzia do motocykli, jak przyrządy umożliwiające montaż wału korbowego, ściągacze koła magnesowego – występujące również w zestawach. Oferta to także wózki narzędziowe, na przykład siedmioszufladowe, wyposażone także w blat roboczy, a także wózki z wyposażeniem – czyli wszystko, czego dobry warsztat może potrzebować.

Sprawdź też:

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze