Pojemniki izotermiczne do transportu od Utz – dlaczego warto je wybrać?

Transport artykułów spożywczych wymaga zapewnienia im odpowiedniej temperatury. By łańcuch chłodniczy nie został zakłócony należy zadbać o odpowiednie pojemniki izotermiczne, które spełniają normy higieniczne. Przekonaj się, które modele warto wybrać i jakiej firmie zaufać.

Czym charakteryzuje się pojemnik izotermiczny?

Przewożenie posiłków wymaga dbałości o standardy. Branża gastronomiczna musi zwrócić szczególną uwagę o detale, aby pokarm był zdatny do spożycia i nie wywoływał niechcianych reakcji organizmu. Warto więc kupić pojemniki izotermiczne do transportu wysokiej jakości, które nie tylko zagwarantują odpowiednią temperaturę produktów, ale także usprawnią pracę całego przedsiębiorstwa. Sprawdź ofertę: https://www.utzgroup.pl/pojemniki-izotermiczne/

Pojemniki izotermiczne są wykonane z materiałów o niskim współczynniku przenikania ciepła. Dzięki temu opakowania utrzymują stałą temperaturę wewnątrz i są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Stosowanie pojemników izotermicznych pozwala na zachowanie świeżości produktów spożywczych, bez względu na to, na jakim są one etapie transportu. Każdy z modeli można dobrać pod kątem rozmiaru, koloru i rozwiązań systemowych stosowanych w danym zakładzie pracy.

Jaki pojemnik izotermiczny do transportu wybrać?

W doborze pojemników ważny jest wybór asortymentu wysokiej jakości. Czytając ofertę producentów zwróć uwagę na materiał, z którego wykonany jest pojemnik, jego pojemność, wagę oraz system składowania i użyte technologie oraz mechanizmy. Pojemniki izotermiczne są dostępne w różnych wariantach – ze ściąganą pokrywą lub pokrywą otwieraną na zawiasach.

W kwestii doboru pojemników polecamy modele z mocowaniem na wkłady chłodzące, które ułatwią utrzymanie odpowiedniej temperatury produktów spożywczych. Odpowiednie pojemniki powinna cechować lekkość, trwałość i dopasowanie do warunków magazynowania. Warto zwrócić uwagę, czy pojemniki mają etykiety RFID lub kody kreskowe, które ułatwią dokładne określenie ich położenia.

Pojemniki izotermiczne marki Georg Utz

Polecamy wybór pojemników izotermicznych marki Georg Utz. Rozwiązania tego producenta są nowoczesne, ekologiczne i trwałe. Energooszczędna i zrównoważona produkcja towarów sprzyja ochronie środowiska. Zaletą pojemników izotermicznych marki Georg Utz jest optymalne dopasowanie produktów do potrzeb biznesu. Indywidualne rozwiązania systemowe sprzyjają automatyzacji produkcji i zwiększeniu efektywności pracy. 

Wartością dodaną stosowania pojemników izotermicznych jest budowanie wizerunku marki. W ofercie marki Georg Utz znajdziesz nie tylko solidne produkty, które gwarantują bezpieczny transport artykułów spożywczych, ale także personalizowane pojemniki, dopasowane do potrzeb konkretnej marki. Zamawiając produkt każdy przedsiębiorca może dobrać kolor pojemników oraz opatrzyć je swoim logotypem. Dokonanie transakcji na stronie Georg Utz jest transparentne. Kupując pojemniki izotermiczne na stronie producenta masz pewność, że łańcuch chłodniczy zostanie utrzymany, a wszelkie normy higieniczne branży gastronomicznej zostaną spełnione. Produkty są dostępne w różnych wariantach rozmiarów oraz mechanizmu otwierania. Każdy z pojemników można udoskonalać pod kątem wymagań własnego biznesu.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze