Hortmasz – co to za firma i co oferuje klientom?

Klienci szukający dobrego sprzętu bardzo często go przegapiają, a wszystko dlatego, że interesują się jedynie najgłośniejszymi markami, inwestującymi głównie w reklamę. Tymczasem chcąc wyposażyć swój ogród na wiosnę w dobry sprzęt, warto zadać sobie pytanie: „Hortmasz – co to za firma?” Okazuje się bowiem, że jest nie tylko świetnie wyposażona, ale także oferuje przystępne ceny.

Zastanawiając się, kim jest Hortmasz, co to za firma, w pierwszej kolejności rzuca się w oczy naprawdę niezła kolekcja kosiarek polskiego pochodzenia. To jednak nie wszystko – oferta zawiera również specjalistyczny, ciężki sprzęt, jak glebogryzarki, zamiatarki czy ciągniki.

Hortmasz – opinie o firmie i produktach

Podstawową kwestią przy kupowania produktów pochodzących od mniej znanych producentów, są oczywiście opinie. Hortmasz plasuje się gdzieś pośrodku wszystkich dostępnych na rynku kosiarek oraz maszyn do pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych. Osoby poszukujące o Hortmasz opinii na forum oraz o ich sprzęcie są na forach internetowych informowane, że jak na amatorskie, ogrodowe warunki sprzęt tej firmy nada się idealnie. Silniki są uznawane za trwałe, solidnej konstrukcji, spełniające swoje zadania śpiewająco. Hortmasz opinie na forum ma bardzo dobre również w innej, naprawdę ważnej kwestii – warto pamiętać, że polskie kosiarki Hortmasz opinie będą mieć lepsze ze względu na możliwość bezproblemowego oddania do serwisu, jeśli zajdzie taka konieczność. Jednak które z ich produktów są najbardziej warte uwagi?

Najlepsza kosiarka Hortmasz – opinie

Nie znając za dobrze producenta, warto kierować się o Hortmasz opiniami na forum. To właśnie w takich miejscach można dowiedzieć się, która kosiarka Hortmasz opinie ma najlepsza, która wyróżnia się parametrami, jaka sprawdzi się nawet w trudniejszych warunkach.

Na pierwszy plan, według opinii o Hortmasz, wysuwa się model HKS 851 NB. Kosiarka Hortmasz opinie utrzymuje na poziomie średnio czterech gwiazdek. Spalinowe kosiarki Hortmasz wg opinii producenta sprawdzą się nawet na dużych powierzchniach i przy konieczności długotrwałej pracy, a to za sprawą mocnego silnika 2680 W i szerokości koszenia wynoszącej 51 cm. Spora jest również pojemność skokowa: kosiarka Hortmasz w opinii użytkowników znakomicie radzi sobie za sprawą silnika 161 centymetrów sześciennych. Imponująca jest też pojemność kosza – to aż 61 litry, a wysokość koszenia mieszcząca się w przedziale 25 – 80 mm sprawia, że ten model kosiarki Hortmasz w opinii internautów jest uznawany za jeden z najlepszych.

Modele kosiarek Hortmasz wg opinii użytkowników najbardziej warte uwagi

Model HKS 851 NB to jednak nie wszystkie maszyny, na jakie warto zwrócić uwagę, szukając sprzętu do uporządkowania ogrodu. Na drugim miejscu wśród kosiarek Hortmasz wg opinii zamieszczonych w sieci znalazł się model tym razem elektrycznej kosiarki o mocy 1800 W. W jej przypadku będziemy mieć do czynienia z nieco mniejszą szerokością cięcia – 42 cm i wysokością koszenia między 25 a 75 mm. Kosz ma pojemność 45 litrów, dodatkowo wyposażony jest w wygodny wskaźnik napełnienia. Ta konkretna kosiarka Hortmasz na forum znalazła szerokie grono zwolenników, głównie przez naprawdę mocny silnik.

Na trzecim miejscu plasuje się kosiarka Hortmasz – wg opinii również znakomita – w wersji spalinowej. Chodzi tu o model o nazwie HKE 146. Jego cena to jedynie nieco ponad 600 złotych, co dodatkowo zachęca do zapoznania się z jej parametrami. Właśnie w jej przypadku widać najlepiej, że o firmie Hortmasz opinie na forum są prawdziwe – posiadają sprzęt nie tylko dla amatorów, ale i dla profesjonalistów. Kosiarki Hortmasz – opinie użytkowników są w tym względzie zgodne ze sobą – w tej wersji mają metalowe, solidne obudowy, dzięki czemu znakomicie sprawdzają się w znacznie trudniejszym terenie, niż przydomowy trawnik. Model posiada silnik elektryczny o mocy 1 800 W. Szerokość koszenia jest w niej dość przyjemna – sięga 46 cm. W jej przypadku również producent zastosował 45-litrowy kosz oraz regulację wysokości koszenia na poziomie między 25 a 75 mm.

Czy Hortmasz wg opinii na forum jest godzien polecenia?

Jako konsumenci zwykle kierujemy się przy wyborze produktów opiniami innych, a czasem wybieramy jedynie produkty najdroższe. Polska firma z trzydziestoletnim stażem na rynku w branży ogrodniczej – Hortmasz – opinie ma tak dobre w kwestii produkowanych przez siebie kosiarek, że przeczy założeniu, że tylko to, co drogie, jest dobre.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze