Kosiarki NAC – opinie o sprzęcie do ogrodu

Wraz z pierwszymi cieplejszymi dniami większość z nas czuje przypływ energii i chęć do porządkowania swojego ogrodu. Do tego jednak niezbędny jest dobrej klasy sprzęt, który wytrzyma więcej, niż jeden letni sezon. Praktycznie każda kosiarka spalinowa NAC opinie ma dobre lub bardzo dobre, co więcej – klientom podoba się również ich przedział cenowy. Które z dostępnych modeli będą najlepszym wyborem przy ograniczonym budżecie?

Ćwierć wieku doświadczenia w branży ogrodniczej sprawiają, że z miejsca zaczynamy ufać produktom marki NAC. Popularność w Europie kosiarek spalinowych NAC i opinie o nich sprawiają, że klienci większych sklepów ogólnobudowlanych, jak OBI, PSB Mrówka czy Castorama, z miejsca sięgają właśnie po nie. Co w takim razie wyróżnia produkty marki NAC na tle konkurencji?

Najlepsze spalinówki: kosiarka spalinowa z napędem NAC loncin 51 cm – opinie

Jednym z produktów zbierających najlepsze możliwe opinie jest kosiarka spalinowa z napędem NAC Loncin 51 cm. Dostępna chociażby w Castoramie, kosiarka spalinowa z napędem nac loncin 51 cm opinie ma na poziomie 4,3 – 5 punktów, co stanowi rewelacyjny wynik, jeśli wziąć pod uwagę jej niewygórowaną cenę nieco ponad 1 000 złotych. W modelu zastosowano silnik Loncin – górnozaworowy, mocny, pozwalających na uniwersalną pracę, niezależnie od terenu, z jakim ma sobie poradzić. Kosiarka spalinowa z napędem nac loncin 51 cm wg opinii jej posiadaczy ma bardzo praktyczne łożyskowane koła o sporej średnicy, ułatwiającej poruszanie się po pagórkowatym terenie czy wyższej trawie. Do tego kosiarka posiada funkcję nie tylko wyrzutu bocznego czy składowania trawy w koszu, ale i jej mielenia.

Kolejny markowy hit: kosiarka spalinowa NAC ls50-675-hsd – opinie

Jako topowy produkt wskazywana jest kosiarka spalinowa nac ls50-675-hsd – opinie o niej wahają w przedziale od 3,6 do 4,8 punktu w zależności od sklepu, jaki go wystawia. Nie da się jednak ukryć, że silniki NAC w opinii amatorów oraz profesjonalistów doskonale sobie radzą, niezależnie od intensywności pracy. W przypadku kosiarki spalinowej NAC ls50-675-hsd opinie użytkowników potwierdzają, że jednocylindrowy, czterosuwowy silnik NAC o pojemności 200 centymetrów sześciennych i mocy 6,75 KM radzi sobie w każdych warunkach. Zaletami kosiarki są również wygodne uchwyty oraz możliwość łatwego sterowania urządzeniem i opróżnianie sześćdziesięciolitrowego kosza.

Kolejny doskonały model: kosiarka spalinowa NAC lp40-300-pl-gg – opinie

Chociaż szerokość robocza kosiarki spalinowej nac lp40-300-pl-gg w opinii niektórych klientów jest nieco za mała, ponieważ wynosi 40 cm, to jednocześnie doceniana jest przez innych, posiadających węższe ogrody i specjalne potrzeby. Kosiarka spalinowa nac lp40-300-pl-gg opinie zawdzięcza wytrzymałemu silnikowi o mocy 3 KM, koszowi o pojemności aż 45 litrów, nierdzewnemu korpusowi oraz systemowi zabezpieczenia przed skaleczeniem w postaci natychmiastowej blokady noża.

Dobra i tania kosiarka NAC ls46-475-h: opinie

Właśnie takie modele, jak kosiarka nac ls46-475-h i opinie o nich najlepiej świadczą, że silniki NAC opinie powinny mieć bezwzględnie dobre. Parametry kosiarka nac ls46-475-h w opinii posiadaczy ogrodów są wystarczające na uporządkowanie nawet bardzo dużego terenu. Silnik NAC opinie w modelu kosiarki nac ls46-475-h zbiera od samego początku bardzo pozytywne – to nowoczesny silnik o mocy aż 4750 W i pojemności 139 centymetrów sześciennych. Mimo użytej do jej wykonania stali, kosiarka waży jedynie 35 kg. Umożliwia wyrzut boczny. Opinie o kosiarkach NAC należy jednak uzupełnić o modele elektryczne.

Kosiarka elektryczna NAC 1400w opinie o konkurencyjnym produkcie

Poza spalinowymi modelami sporym wzięciem cieszą się te elektryczne, jak kosiarka elektryczna nac 1400w – opinie również w jej przypadku są jednorodne.  Kosiarka elektryczna nac 1400w opinie o pozytywnych wydźwięku zbiera dzięki silnikowi o mocy 1400W, pojemności kosza 40 l oraz dwuletniej gwarancji; współdzieli ją z modelem kosiarki elektrycznej nac 1500w – opinie jej są bardzo zbliżone. Kosiarka elektryczna nac 1500w opinie pozytywne zbiera właśnie dzięki niezawodnemu silnikowi 1500 W. Podobnie wypada kosiarka elektryczna nac le18-40-pb-s 1800w – opinie uwzględniają w jej przypadku mocniejszy, 1800W silnik. Kosiarka elektryczna nac le18-40-pb-s 1800w w opiniach wypada bardzo dobrze.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze