GEKO – opinie o firmie i narzędziach

GEKO to polska firma, która zajmuje się produkcją narzędzi oraz elektronarzędzi. W swojej ofercie posiada około 4 tysiące różnych produktów. Przedsiębiorstwo najpierw zajmowało się tylko dystrybucją narzędzi z innych krajów do Polski, a dziś samodzielnie produkuje i dostarcza klientom hurtowym oraz detalicznym swoje narzędzia. Towar firmy GEKO jest przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Producent ma swoją własną stronę internetową, na której jest platforma sprzedaży B2B.

GEKO – co to za firma?

Firma GEKO została założona na początku lat dziewięćdziesiątych. Wtedy właściciele zajmowali się wyłącznie dystrybucją. W 2004 roku przedsiębiorstwo stworzyło własną markę znaną obecnie jako GEKO, której ofertą są elektronarzędzia oraz narzędzia. Firma na swojej stronie informuje, że cały czas poszerza ofertę. Klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Firma GEKO jest obecne nie tylko na polskim rynku, ale również w innych krajach Europy.

Jakie opinie ma firma GEKO?

Narzędzia i elektronarzędzia firmy GEKO są dość dobrze oceniane przez użytkowników. Jednak to na co klienci najbardziej zwracają uwagę, to serwis gwarancyjny. Niestety opinie odnośnie naprawiania produktów będących na gwarancji są w przeważającej części negatywne. W wizytówce firmy znajdziemy co najmniej kilkanaście ocen osób, których sprzęt zepsuł się niemal zaraz po zakupie, a serwis nie przyjął narzędzi pomimo tego, że były na gwarancji. Oczywiście są to subiektywne opinie indywidualnych klientów, firma GEKO niestety nie odniosła się od nich w komentarzach, więc do końca nie można potwierdzić kto ma rację w tym konflikcie.

Narzędzia GEKO – jakie mają opinie?

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup narzędzi GEKO w dużej mierze są zadowoleni z produktów. Podkreślają łatwość użytkowania, funkcjonalność oraz stosunkowo atrakcyjne ceny w porównaniu do innych tego typu artykułów. Narzędzia GEKO, które są przeznaczone dla klientów indywidualnych są znacznie lepiej oceniane niż produkty kupowane przez profesjonalistów i firmy. Niestety na forach internetowych wielu użytkowników narzeka na niewielką moc narzędzi oraz ich słabą wytrzymałość. Sporo klientów stwierdza, że produkty są kiepskiej jakości, ponieważ ich części pochodzą z Chin. Choć tak naprawdę większość narzędzi na rynku jest częściowo złożona z elementów importowanych z Azji.

Klucze GEKO – opinie

Jeśli chodzi o klucze GEKO, to opinie na ich temat są podzielone. Majsterkowicze, którzy używają narzędzi tylko sporadycznie chwalą sobie łatwość użytkowania artykułów oraz ich cenę. Koszt opakowania kluczy GEKO jest naprawdę atrakcyjny. Niestety zdarzają się też głosy niezadowolonych użytkowników, którzy narzekają na to, że klucze szybko się wyginają. W dodatku niektórym osobom zdarzyło się, że klucze konkretnych rozmiarów nie pasowały do odkręcenia pewnych elementów, bo były za duże.

Agregat malarski GEKO – opinie

Agregat malarski GEKO posiada same pozytywne opinie. To co podkreślają użytkownicy, to przede wszystkim wytrzymałość urządzenia. Sprzęt w tej klasie cenowej zwykle szybko się zużywa, ale z agregatem malarskim GEKO jest inaczej. Klienci informują na forach, że obsługa produktu jest intuicyjna i bardzo łatwa.

Prostownik GEKO – opinie

Prostownik GEKO jest narzędziem docenianym przez użytkowników. Na forach oraz stronach sklepów można znaleźć dużo pozytywnych opinii. Oceny klientów dotyczą przede wszystkim wytrzymałości oraz jakości wykonania. W przypadku prostownika GEKO te dwie cechy są oceniane fantastycznie. Jedynym mankamentem według użytkowników jest mało czytelna instrukcja, która mogłaby mieć więcej grafik.

Laser krzyżowy GEKO – opinie

Nowoczesny laser krzyżowy GEKO służy zarówno profesjonalistom, jak i domowym majsterkowiczom do określania prawidłowego poziomu np. podczas zawieszania półek lub kładzenia płytek. Laser krzyżowy GEKO jest świetnie oceniany. Atrakcyjna cena produktu wcale nie wiąże się z niższą jakością, co podkreśla wielu klientów. Doceniana jest również łatwość obsługi i niezawodność urządzenia.

Nagrzewnica GEKO – opinie

Nagrzewnica GEKO spełnia oczekiwania większości użytkowników. Niektórym osobom służy nawet do ogrzewania budynków o powierzchni 120 metrów kwadratowych. Klienci chwalą jakość wykonania oraz prostotę obsługi. Jak w każdym przypadku można również znaleźć negatywne opinie na temat urządzenia. Przede wszystkim dotyczą one tego, że nagrzewnica GEKO wydaje głośne dźwięki podczas pracy. Klienci zwracają też uwagę, że wydajność urządzenia nie jest na takim poziomie jak obiecuje producent.

Klucz dynamometryczny GEKO – opinie

Opinie dotyczące klucza dynamometrycznego firmy GEKO są podzielone. Produkt spełnia oczekiwania klientów, którzy używają go doraźnie, ale zdecydowanie zawodzi przy częstym użytkowaniu. Niestety w tym przypadku atrakcyjna cena może skusić, ale jakość klucza dynamometrycznego GEKO i wytrzymałość pozostawiają według klientów dużo do życzenia. 

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze