Eurotec – jaką opinię ma marka i czy warto inwestować w jej ofertę

Niemiecka jakość – tak w pierwszych słowach opisywane są najpopularniejsze produkty pochodzącej zza zachodniej granicy marki. Warto dodać do tego również dość niskie ceny, jak na narzędzia i elektronarzędzia tej jakości. O narzędziach Eurotec krążą opinie, że jako jedna z niewielu firm słucha tego, co mówią do niej użytkownicy ich produktów. Ma się to ostatecznie przekładać na wprowadzane z serii na serię poprawki. Czy faktycznie również w Polsce narzędzia Eurotec opinie mają tak znakomite, jak w innych krajach?

Narzędzi tej marki w polskich sklepach – w tym wysyłkowych – nie brakuje. Nie można narzekać również na serwis, proponowany przez przynajmniej kilka profesjonalnych warsztatów. Czy w takim razie wszystkie oferowane produkty są tak samo dobre i nie ma się czego obawiać, decydując się na ich zakup?

Młotowiertarka Eurotec – opinie

Jednym z częściej kupowanych produktów jest młotowiertarka Eurotec, opinie na jej temat – przynajmniej na popularnych portalach sprzedażowych – oscylują wokół oceny 4,8-4,9 na 5 możliwych gwiazdek. Jak na moc 2 600 W oraz podwójną głowicę SDS Plus, a także cenę w zestawie – plus minus – 250 złotych, oferta wygląda bardzo obiecująco. W wielu przypadkach okazuje się, że młotowiertarka Eurotec 2500W wg opinii użytkowników jest praktycznie idealna kopią jednego z urządzeń marki Bosch – jednak znacznie tańszego w zakupie – modelu GBH 2-24DSR. Inni natomiast mają o młotowiertarce Eurotec opinię, że swoją klasą odpowiada firmie np. Einhell, czyli średniej klasy i raczej taniej. Jeśli o te porównania chodzi, to młotowiertarka Eurotec 2500W opinie ma chyba najbardziej ze wszystkich zbliżone do wspomnianych producentów. Ta również – nowa – dostępna jest od około 240 złotych, a jej średnia ocena to 4,7 na 5 możliwych gwiazdek. Jej sporą zaletą jest posiadanie czterech praktycznych funkcji: wiercenia udarowego, wiercenia bez udaru, blokowania dłuta i podkuwania.

Wiertarka stołowa Eurotec – opinie o wersji 2750 W

Wśród wszystkich wiertarek stołowych Eurotec, opinie na temat których można znaleźć w Internecie, wiertarka stołowa Eurotec 2750 W – to opinia także producenta – jest modelem z najmocniejszym dostępnym silnikiem. Wśród użytkowników, posługujących się wiertarką stołową Eurotec, opinię  posiada dość dobrą – jednak wypowiadają się na jej temat głównie amatorzy. Za mocną stronę wiertarki stołowej Eurotec 2750W wg opinii posiadaczy wymienić należy aż dwanaście wygodnych i funkcjonalnych przełożeń z zakresem obrotów między 250 a 2800 na minutę; trzy koła pasowe oraz sam stolik, uważany za stabilny. Do tego cena – około 700 złotych – wydaje się być adekwatna do jakości.

Wkrętarka Eurotec 18V – opinie: tania, ale warto?

W sklepach można znaleźć za około 140 złotych nie tylko samą wkrętarkę Eurotec 18V, opinie która swoją drogą ma naprawdę dobre, zwłaszcza, jak na tę cenę; dostępny jest nawet cały zestaw, zapakowany w elegancki, plastikowy futerał. W zestawie wkrętarka Eurotec 18V wg opinii kupujących posiada dwa litowo-jonowe akumulatory. Ich pojemność to 2000 mAh każdy. Sama wkrętarka Eurotec 18V – opinie na poziomie ok. 4,8/5 gwiazdki jedynie to potwierdzają – ma dobry, mocny silnik, pracuje na dwóch wybranych biegach, wyposażona jest też w wygodne podświetlenie LED.

Pilarka elektryczna czy pilarka tarczowa Eurotec – opinie o najlepszych modelach

Kolejnym solidnym i tanim produktem z oferty Eurotec jest piła elektryczna Eurotec – opinie posiadająca na poziomie aż 5/5 gwiazdek. Za cenę około 240 złotych klient otrzymuje piłę elektryczną Eurotec – wg opinii o naprawdę dobrym silniku – niewymagającą smarowania łańcucha dzięki innowacyjnej technologii w postaci wentylowanej prowadnicy. Moc urządzenia jest niemała – to 2900 W. W zestawie piła dostępna jest z prowadnicą 40 cm.

Potrzebujący innego rodzaju pilarki Eurotec wśród opinii wyszukują te najmocniejsze – jest nią z pewnością pilarka tarczowa Eurotec, opinie zbierająca doskonałe, dostępna za niecałe 200 złotych w większości sklepów internetowych. Sprawdzi się przy obróbce nie tylko samego drewna i desek, ale również wszystkich materiałów drewnopochodnych. Pilarka tarczowa Eurotec – wg opinii na forum jedna z lepszych opcji w ogóle – jest w stanie wykonywać pracę i docinać pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Z tego powodu pilarka Eurotec wg opinii klientów wykorzystywana jest nie tylko w domu i ogrodzie, ale również w pracy zawodowej. Warta uwagi jest też piła stołowa Eurotec – opinie wskazują na jej ogromny potencjał ze względu na moc 3300 W, regulację tarczy i jej wysokości czy możliwe kąty cięcia. Piła stołowa Eurotec – wg opinii również bardzo tania – dostępna jest w cenie około 700 złotych w zestawie.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze