Roboclean – opinie, części, co to za firma?

Są ludzie, których jara kupowanie ubrań, a są tacy, którzy kochają zakupy sprzętów domowych. Technologiczni zajawkowicze od urządzeń wymagają wielofunkcyjności. Kto nie lubi pochwalić się przyjaciołom czy rodzinie nowym bajerem, który robi x rzeczy na raz? 

Jednym z takich sprzętów jest odkurzacz Roboclean. Co to za firma? Jakie model Roboclean SPlus ma opinie? Jak działa? Co zrobić jeśli Roboclean nie pobiera wody? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. 

Roboclean – co to za firma?

Roboclean – co to za firma? Roboclean jest producentem odkurzaczy z systemem filtrującym powietrze. Odkurzacz nie tylko czyści nasze podłogi z kurzu – robi to również z powietrzem. System Aura Roboclean oczyszcza je z alergenów i pyłów. Jest to bardzo przydatny sprzęt dla alergików, astmatyków, ale nie tylko – wszyscy powinniśmy oddychać jak najlepszym powietrzem. Odkurzacz ma również funkcję prania. 

Odkurzacz Roboclean – opinie

Odkurzacze Roboclean w opiniach wypadają naprawdę dobrze. Konsumenci są zadowoleni ze sprzętów. Na aukcjach odkurzaczy Roboclean w „Opiniach” widać, że wielu nabywców jest zachwycona możliwością ujemnej jonizacji powietrza. 

Doceniana jest również duża liczba akcesoriów, które bardzo ułatwiają sprzątanie. Są nimi m.in różnego rodzaju końcówki, do parkietów czy wąskich szczelin. Dołączana jest również elektroszczotka z podświetleniem, dzięki której perfekcyjnie wyczyścisz materace i kanapy. Użytkownicy o odkurzaczu Roboclean (w opiniach) wypowiadają się w samych superlatywach. 

Roboclean SPlus – opinie

Roboclean SPlus MAX Opinie
Roboclean SPlus MAX – Opinie. Źródło: Ceneo.pl

Najbardziej znanym modelem jest Roboclean SPlus. Opinie o nim są bardzo pozytywne. Filtr Roboclean SPlus działa dzięki wodzie – nie musisz dokupować worków, których produkcja jest mało ekologiczna i do której zużywa się znacznie większe ilości wody niż do napełnienia jednego filtra. Do zbiornika możemy wkropić kilka kropelek olejków eterycznych, które często dołączane są do zestawu. 

Odkurzacz Roboclean SPlus opiniowany jest jako sprzęt dobrej jakości. Doceniana jest jego wielofunkcyjność i intuicyjność obsługi. Funkcja prania działa również bardzo dobrze. 

Roboclean – dostępność części

Kwestia Roboclean i dostępności części nie jest skomplikowana. Znajdziesz je na oficjalnej stronie sklepu. Wiele serwisów naprawia Roboclean – dostępność części nie powinna więc stanowić problemu. 

Roboclean – czy znajdziemy negatywne opinie?

Roboclean – czy znajdziemy jakieś negatywne opinie? W przypadku tych urządzeń jest ich niewiele. Badając temat Roboclean, czy znajdziemy negatywne opinie o odkurzaczach,  natrafić można jedynie na uwagi dotyczące ceny. 

Niestety, wielofunkcyjne urządzenia kosztują więcej. Mimo wszystko wychodzi nas to taniej od zaopatrzenia się w różne, jednofunkcyjne produkty – Roboclean może nie należy do najtańszych, ale warto jest przeanalizować, ile rzeczy załatwia ten jeden odkurzacz. Negatywne opinie dotyczą również problemu związanego z tym, że Roboclean nie pobiera wody.

Roboclean nie pobiera wody

Co robić, gdy tak się stanie? Najlepiej nie panikować i w pierwszej kolejności sprawdzić, czy rura jest w ogóle włożona do zbiornika z wodą – nie raz w natłoku obowiązków zapominamy o podstawach, co powoduje stres. Odkurzacz nie należy do super tanich sprzętów, dlatego nic dziwnego, że czujemy niepokój, gdy coś nie działa tak, jak powinno. 

Jeśli wąż znajduje się w zbiorniku, a Roboclean nie pobiera wody nadal, to spróbuj oczyścić pompę. Jeśli to nie pomaga, to lepiej zawieźć odkurzacz do serwisu. 

Roboclean opinie użytkowników 

Roboclean – opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Ich odkurzacze spełniają wszystkie opisane na stronie dystrybutora funkcje. Ujemna jonizacja powietrza jest innowacją – pomaga w oczyszczaniu elektrosmogu. 

Wybór sprzętów do domu powinien być podejmowany ze zdrowym rozsądkiem – w zakupach dobrze jest mieć umiar. Po pierwsze skutecznie oczyszczają one nie tylko nasze mieszkania, ale również portfele, a po drugie są mało przyjazne dla środowiska. Kupowanie co chwilę coraz to nowocześniejszych urządzeń, nie jest postawą proekologiczną. Lepiej zainwestować w jeden, porządny sprzęt i mieć go na lata. 

Roboclean w opiniach użytkowników jest opisywany jako bardzo dobrej jakości odkurzacz. Kupowanie tanich sprzętów, które posłużą nam przez chwilę, mija się z celem – jeśli podsumujemy, ile wydaliśmy na kilka tańszych modeli, to może okazać się, że lepiej było zainwestować w jeden, a porządny. Lepiej jest również, jeśli jedna rzecz spełnia kilka funkcji. Jest to ekologiczne i ekonomiczne przestrzennie – po co mamy trzymać kilka urządzeń i niepotrzebnie zajmować miejsce? Jeśli szukasz trwałego odkurzacza, którym poodkurzasz, wypierzesz dywan i oczyścisz powietrze, to polecamy poczytać więcej o Roboclean.

Źródło zdjęcia głównego: roboclean.pl

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze