Genderka styropian – opinie

Dobrej klasy styropian jest podstawą prac budowlanych oraz ociepleń budynków. Warto kupować go w sprawdzonych miejscach od najlepszych producentów. To jedyna gwarancja trwałości oraz uzyskania parametrów opisywanych przez producenta. Wśród wszystkich dostępnych na rynku opcji znacząco wyróżnia się Genderka – styropian opinie ma znakomite. Również pod względem cen jest jedną z najlepszych propozycji.

Genderka opinie zyskuje przede wszystkim za jakość swoich produktów – topowymi są takie materiały, jak styropian Genderka 031 – opinie o nich zawsze oscylują w granicach 5/5 gwiazdek. Porównując go z innymi nie warto patrzeć na cenę, ale na znacznie ważniejsze parametry – jak przenikanie ciepła. Najwyższy czas przyjrzeć się im z bliska.

Styropian Genderka 031 – opinie

Nie bez powodu właśnie styropian Genderka 031 w opinii fachowców oceniana jest tak wysoko – to produkt przeznaczony do ocieplania zewnętrznego budynków. Jednak nie to opinie o styropianie Genderka 031 podkreślają najmocniej, a fakt, że współczynnik przewodzenia ciepła w tym wypadku wynosi 0,031 W/mK. To rekordowy wynik, stanowiący jeden z najniższych możliwych wśród produktów dostępnych dzisiaj na rynku. To jednocześnie sprawia, że styropian Genderka 031 wg opinii budowlańców stanowi ogromną konkurencję dla popularnych producentów. W ten sposób inwestor może również nieco zaoszczędzić – wszak im niższy współczynnik przenikania ciepła, tym możliwe jest zastosowanie cieńszego styropianu, a tym samym zredukowanie zbędnych kosztów. Fachowcy o styropianie Genderka 031 opinie mają takie, że to najcieplejszy materiał, jaki w ogóle firma wystawia dla rynek.

Styropian Genderka 038 – opinie

Styropian Genderka 038 w opinii osób zajmujących się dociepleniami budynków to kolejna bardzo ciekawa propozycja, godna rozważenia przede wszystkim ze względu na więcej niż przyzwoitą gęstość oraz współczynnik przewodzenia ciepła gwarantowany na poziomie 0,038 W/mK. Dlatego też styropian Genderka 038 opinie zbiera jak najbardziej pozytywne – również od samych użytkowników, którzy zdecydowali się na ocieplenie nim domu. Niektóre opinie o styropianie Genderka 038 wskazują na możliwość uzyskania efektu domu energooszczędnego właśnie po zastosowaniu tego materiału, co chyba najbardziej powinno wpłynąć na wyobraźnię niezdecydowanych.

Styropian Genderka EPS 040 fasada – opinie

Zdecydowanie jednak to styropian Genderka EPS 040 fasada opinii posiada najwięcej ze względu na największą popularność wśród kupujących. Możliwe jest zamówienie standardowych grubości, wynoszących 10, 12, 15 lub 20 cm. Ogromną zaletą styropianu Genderka EPS 040 fasada wg opinii fachowców jest mnogość zastosowań. Materiał ten świetnie sprawdzi się do ocieplania nie tylko samych ścian zewnętrznych, ale również nadproży oraz ościeży, deskowania traconego w stropach zbrojonych, do wieńców; w tak zwanych Bezspoinowych Systemach Ociepleń  – w ścianach i stropach. Producent dodaje jedynie informację, aby najcieńszej dostępnej opcji styropianu nie stosować w parze z pustakiem 24 cm, ponieważ izolacja tego typu może okazać się niewystarczająca – zamiast tego zaleca minimalną grubość styropianu 15 cm.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze