Nowoczesny magazyn samoobsługowy w Trójmieście

Obecne czasy dla wielu są bardzo trudne, pozbawione poczucia bezpieczeństwa i pewnej sytuacji gospodarczej w kraju. Wiele osób, zwłaszcza posiadających firmy, obawia się ciągłego wzrostu cen wielu towarów. Rozwiązaniem w takiej sytuacji może być wzięcie na stan większej ilości sprzedawanego produktu. Pozwoli to na uniknięcie ewentualnych podwyżek. Jeżeli masz zbyt małą przestrzeń, aby przechować nadwyżkę towaru, to wartym zainteresowania jest wynajem powierzchni magazynowych w Less Mess Storage.

Dla mieszkańców Trójmiasta Less Mess Storage dostępne ma 2 oddziały – jeden znajduje się przy ulicy Energetycznej 13 w Kowalach, a drugi przy Sobieskiego 115 w Rumii. Obiekt w Kowalach, bo właśnie na nim skupimy się w dzisiejszym artykule – jest jednym z największych self storage w Polsce. Zlokalizowany jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, w pobliżu autostrady A1 oraz obwodnicy – pomiędzy dwoma węzłami. Lokalizacja ta umożliwia bezproblemowy dojazd do oddziału, pozbawiony stania w korkach. Przy obiekcie znajduje się duża, wygodna strefa rozładunkowa. W okolicy znajduje się oddział DPD i DHL. Aby dowiedzieć sie więcej zapraszam do odwiedzenia strony https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/. W oddziale tym bez trudu przechowasz np. części jachtowe oraz wiele innych produktów, na które brakuje Ci miejsca.

Magazyny na wynajem idealne dla właścicieli firm i osób prywatnych

Lokalizacja magazynów Less Mess Storage w Kowalach umożliwia wykorzystanie ich nie tylko przez mieszkańców Trójmiasta, ale całej Polski, którzy w czasie wakacji przyjeżdżają nad morze i z różnych przyczyn nie chcą zabierać np. kajaka czy innych, zajmujących dużą ilość miejsca akcesoriów letnich do domu i chcą przechować je w bezpiecznym, odpowiednio zabezpieczonym miejscu.

Magazyny samoobsługowe to świetny pomysł zatem zarówno dla właścicieli firm, którzy mogą wynająć przestrzeń magazynową, w której przechowają swój towar, a sam wynajem magazynu dzięki fakturze VAT mogą wliczyć sobie w koszty firmowe, a także dla osób prywatnych, które szukają bezpiecznej komórki lokatorskiej lub potrzebują miejsca do przechowywania w czasie remontu czy przeprowadzki. Dużym atutem Less Mess Storage jest możliwość podpisania umowy na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednią opcję dla siebie i zyskać dodatkową, chronioną nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa przestrzeń magazynową na taki czas, jaki potrzebuje.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia inne niż wszystkie

Magazyny do wynajęcia oferowane przez Less Mess Storage nie można utożsamiać z tradycyjnie kojarzącymi się magazynami. Stanowią ich alternatywę, w której panują optymalne warunki do przechowywania, dzięki czemu nie trzeba obawiać się, iż magazynowane produkty ulegną zniszczeniu. Każde pomieszczenie jest oddzielnie zamykane, nikt poza Tobą nie będzie miał do niego dostępu. Po wynajmie magazynu będziesz miał do niego dostęp 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, także w nocy, niedzielę czy święta.

Artykuł sponsorowany

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze