Meble Doktór – opinie, ceny, cennik

Meble Doktór to przedsiębiorstwo meblowe, powstałe w 1987 roku. Siedziba firmy mieści się we wsi Świeca, która znajduje się w Wielkopolsce. Zakład deklaruje na swojej stronie internetowej, że  doświadczenie nabyte w przeciągu 35 lat istnienia zaowocowało mocną pozycją w asortymencie drewnianych mebli zarówno na rynku polski, jak i zagranicznym. Firma dysponuje również dwoma swoimi oddziałami, znajdującymi się w oddalonym o 20 km od centrali firmy Ostrowie Wielkopolskim. 

Zakład zapewnia, że jego trzon od lat tworzą stolarze o dużym spektrum wiedzy i fachowości w ręku, dla których projekt mebli jest jedynie preludium do całego procesu tworzenia indywidualnej wizji klienta. Firma wierzy, że zarówno doświadczenie jej wieloletnich rzemieślników, jak i entuzjazm młodszych czeladników, mają swe przełożenie w najwyższej jakości oferowanych przez przedsiębiorstwo produktów.

W tekście znajdziemy opinie, jakie zdecydowali się wystawić firmie jej dotychczasowi klienci. W artykule zawarto również informacje na temat cennika obowiązującego w firmie. Przyjrzymy się także, jak w przedsiębiorstwie kształują się ceny poszczególnych mebli.

Meble Doktór – opinie 

Opinie na temat firmy Meble Doktór można znaleźć zarówno w systemie Google, jak i na portalu GoWork!. Na wstępie warto jednak zauważyć, że przedsiębiorstwo posiada całkiem sporą społeczność na Facebook’u (obserwuje ją 7 tysięcy osób), co samo w sobie już sugeruje, że jest ona popularna wśród wielu klientów.

Źródło: wizytówka Google. Firma wymieniła mebel.

W związku z powyższym, warto wziąć jednak pod uwagę, że większość przedstawiających konkretny produkt postów, które zostały zamieszczone przez firmę, ma raczej przychylne reakcje użytkowników. Pamiętajmy, że osoby, które polubiły w medium społecznościowym daną firmę, mogą mieć do niej nieco inny stosunek niż pozostali konsumenci.

Meble Doktór – opinie na forum 

Opinie w systemie Google kształtują się dwutorowo. Jedna z klientek podzieliła się swoimi wrażeniami odnośnie zakupionego przez nią stołu. Były one ze wszech miar pozytywne. Użytkowniczka forum zwróciła uwagę na szybką realizację zamówienia oraz ekspresową dostawę. Mebel ma bardzo gustownie prezentować się w różnych domowych pomieszczeniach. Innym dużym walorem zakupionego towaru jest bezproblemowy montaż. W mniemaniu nabywcy stół już samą wagą każe pozbyć się obaw, jakoby miałby być pusty w środku. Produkt zdecydowanie powstał z litego drewna.

Inna osoba zwraca uwagę na adekwatny stosunek jakości do ceny proponowanych przez firmę wyrobów. Meble z litego drewna mogą kosztować bardzo duże pieniądze (dużo zależy też tu od rodzaju wykorzystanego na potrzeby produkcji drzewa), jednak w przypadku przedsiębiorstwa ze Świecy cennik nie jest zbyt wygórowany, jak mogłoby się wydawać, co dla klienta jest również dużą zaletą.

Źródło: wizytówka Google

O klasie oferowanych mebli może świadczyć też fakt, że w różnych opiniach konsumenci zwracali uwagę, na ich długoletnią trwałość, co w konsekwencji przekładało się na powrót klienta do salonu i ponowne skorzystanie z oferty proponowanej przez zakład z Wielkopolski. 

Niestety, można też znaleźć  mniej optymistyczne opinie. W części z nich klienci zwracali uwagę, na wydłużony okres oczekiwania na dany towar (co zgodnie z zapewnieniami, nie powinno mieć miejsca). Inni konsumenci alarmowali także, że dostali wybrakowany towar (zsiniałe drewno, krzywo obcięte deski, na których widać nieestetyczne wgłębienia oraz źle zamontowane prowadnice). 

Użytkownicy polecają też osobiste udanie się do sklepu i zweryfikowanie, czy wystawiony w internetowym sklepie towar faktycznie jest wizualnie zgodny z tym obecnym na miejscu, ponieważ w przypadku chęci złożenia reklamacji, klienci mieli spotykać się z wymijającymi odpowiedziami oraz mało poważnym podejściem do zaistniałych problemów.

Meble Doktór – ceny, jaki jest cennik? 

Zarówno ceny, jak i cennik inaczej rozkładają się w zależności od danej kategorii asortymentu firmy. Na ten przykład koszt za łóżka tapicerowane mieści się w przedziale 1430-3140 zł. Cennik komód oscyluje w zakresie 770-3340 zł. Ceny witryn to już z kolei wydatek rzędu przynajmniej 800 zł, z czego koszt najdroższych modeli może wynieść nawet 4730 zł. Najbardziej wygórowany dla naszego porfela może okazać się cennik kredensów. Kształtuje się on w przedziale 2600-6250 zł.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze