Jak białe regały mogą odmienić wygląd Twojego wnętrza?

Białe regały nie przytłaczają aranżacji, wręcz przeciwnie. Zwiększają funkcjonalność pomieszczenia, podkreślają jego charakter i optycznie dodają objętości nawet bardzo małemu wnętrzu.

Białe regały w salonie – jak szybko odmienisz wygląd wnętrza?

Otwarte białe regały doskonale sprawdzają się w aranżacji otwartej strefy dziennej. Dzięki ich wizualnie lekkiemu wyglądowi sprawdzają się jako tymczasowa i unikalna ścianka działowa, która nie pomniejsza wrażenia przestronności. Asymetria, charakterystyczna dla nowoczesnych mebli zachwyca możliwościami aranżacyjnymi, a jednocześnie wyjątkowa praktycznością w codziennym zastosowaniu. Dzięki białym regałom otwartym z każdej strony możesz eksponować przedmioty dekoracyjne oraz rośliny, które zyskają dostęp światła i podkreślą piękno wystroju. Białe regały sprawdzą się szczególnie w salonach, aranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, hampton, skandynawskim oraz eklektycznym.

Białe regały, doskonałe do pokoju dziecięcego i młodzieżowego

W pokoju dziecięcym przydadzą się funkcjonalne rozwiązania, służące przechowywaniu książek, zabawek i akcesoriów, związanych z zainteresowaniami mieszkańca. Podobnie jest w pokoju młodzieżowym, w którym należy zorganizować estetyczną, praktyczną strefę ekspozycji i przechowywania przedmiotów. W takich wnętrzach wyjątkowo sprawdzają się białe regały półotwarte, zachwycające połączeniem możliwości ekspozycji oraz przechowywania za zamkniętymi frontami. Wysokiej jakości białe regały odporne są na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu pokój dziecięcy i młodzieżowy będzie wyglądał doskonale. Kiedy brakuje miejsca, białe regały są prostym sposobem na zwiększenie powierzchni przechowywania. Wybierz stylowe, białe regały o nietypowym kształcie. Białe regały w kształcie drzewka pięknie odmienią dziecięce wnętrze, zwłaszcza takie, w którym królują motywy roślinne i zwierzęce.

Białe regały w sypialni? Zwiększ powierzchnię przechowywania

łatwym sposobem na odmianę aranżacji wnętrza sypialni jest ustawienie w niej białych regałów. Jeśli zdecydujesz się na proste, białe regały o tradycyjnym kształcie zyskasz ponadczasową aranżację i mnóstwo miejsca na ulubione książki. Białe półki wiszące narożne mogą sprawdzić się w niedużej sypialni zamiast szafek nocnych. Stylowe białe regały nie wychodzą z mody i doskonale odnajdują się w pomieszczeniach, aranżowanych na styl nowoczesny i skandynawski. Efektowne białe regały półotwarte, ustawione obok szafy zwiększą przestrzeń przechowywania i zadbają o dopracowanie efektu aranżacji. W sypialni, urządzonej na poddaszu doskonałym sposobem na odmianę wystroju wnętrza będą białe regały schodkowe. Ich funkcjonalna stylistyka oraz możliwość zastosowania organizerów tekstylnych zapewnią doskonałą organizację w pomieszczeniu oraz możliwość podkreślenia koncepcji kolorystycznej dodatków. Białe regały sprawdzają się zarówno w towarzystwie odcieni pastelowych jak i intensywnych. Świetnie komponują się z czernią, tworząc kontrastowe rozwiązania. Białe regały ścienne, zawieszone na ścianie za wezgłowiem będą doskonałą alternatywą dla lameli drewnianych lub fototapety. Dodatkowo zapewnią praktyczność zastosowania. Możesz ustawić na nich lampkę lub dopasować oświetlenie led.

Artykuł sponsorowany.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze