Jak sprawić, aby twój dom był jeszcze przytulniejszy? Wystarczą dobre pomysły na świąteczną dekorację wnętrza.

Początek grudnia to już ostatni dzwonek na to, by odświeżyć domową przestrzeń tuż przed zbliżającymi się świętami. Kompletowanie wszystkich niezbędnych dodatków i dekoracji świątecznych, a niekiedy nawet mebli, może być czasowym wyzwaniem. Dlatego już warto jak najszybciej zacząć się zastanawiać co sprawi, że nasze domowe pielesze staną się barwną, rozświetloną i pachnącą świątecznie enklawą.

Dla każdego coś dobrego

Atmosferę świąt można wprowadzać na wiele sposobów. Jedni „inwestują” w przytulne koce, poszewki w świąteczne wzory, tekstylia do sypialni w kolorach kojarzących się ze świętami. Często są to czerwone pledy z wzorami gwiazdek, złote dodatki, srebrne czy też śnieżnobiałe tekstylia dekoracyjne z mikołajami, śnieżynkami i choinkami. Inni wolą kwiaty i stroiki – gwiazdy betlejemskie czy też popularne łodygi z czerwonymi kuleczkami, znane jako ostrokrzew jagodowy. Jeśli stroiki to oczywiście z pięknie pachnącymi świeczkami, do tego świecące girlandy i lampki. Są też tacy którzy, aby poczuć magię świąt potrzebują wprowadzić większe zmiany np. wymienić stół w kuchni czy jadalni, a nawet całe wyposażenie kuchni, takie jak zastawa czy obrusy. Bo czyż nie jest miło spędzić święta z rodziną przy komfortowym, pięknie nakrytym stole?

Jedno jest pewne: klimatyczne, sezonowe dodatki pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat świąt w naszych domach. Idealnym jego dopełnieniem będzie zapach pomarańczy z goździkami czy też zapach sosnowego drzewka, które spełnią wizję naszego wymarzonego świątecznego obrazka.

Jest w czym wybierać

O ile sklepów, które oferują wszystkie te produkty w jednym miejscu nie brakuje, choćby popularna IKEA, o tyle zakup wszystkich tych rzeczy w jednym miesiącu, może się okazać nadwyrężeniem domowego budżetu. Tym bardziej, że święta to przecież nie tylko wydatki związane z dekoracjami wnętrza. Niezależnie od tego czy preferujesz udać się do sklepu i na miejscu wybrać to, co sprawi tobie i twojej rodzinie radość podczas nadchodzących świąt, czy też wolisz wziąć telefon do ręki i zamówić wszystko online z dostawą do domu, jest sposób na to, aby móc sobie na to wszystko pozwolić i nie zbankrutować!

Ciesz się dziś, zapłać później

Wspomniana wcześniej IKEA oferuje dostęp nie tylko do rat 0% (a konkretnie bank, który z IKEĄ współpracuje, czyli Ikano Bank www.ikanobank.pl), ale też tzw. cashback, czyli zwrot części środków wydanych na zakupy. W tym wypadku jest to 50 zł za każde wydane 500 zł! To oznacza, że kwota twoich zakupów zostanie rozłożona na równe raty – na 3 lub 6 miesięcy, bez dodatkowych kosztów, a ty świątecznymi zakupami, możesz cieszyć się od razu. Jeśli wydasz min. 500 zł (lub wielokrotność) możesz liczyć na zwrot 50 zł na kartę upominkową, do wydania podczas kolejnych zakupów*.

Dzięki takiej opcji nie potrzebujesz zastrzyku dodatkowej gotówki, żeby spędzić święta w przytulnym wnętrzu i świątecznej atmosferze. Wystarczy zrobić zakupy i wybrać raty jako formę płatności (w sklepie internetowym) lub złożyć wniosek online, na specjalnie do tego przeznaczonym komputerze, w sklepie IKEA i podpisać umowę na miejscu w punkcie ratalnym Ikano Banku. Zaplanuj swoje najbliższe zakupy już teraz i zobacz, jakie dokumenty musisz przygotować: więcej informacji o ofercie ratalnej znajdziesz tutaj: https://ikanobank.pl/raty-ikea.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 0% i została obliczona na dzień 25.08.2023 r. Oprocentowanie stałe 0%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 800,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł (prowizja 0 zł; odsetki 0 zł; ubezpieczenie 0 zł; usługi dodatkowe 0 zł); całkowita kwota do zapłaty 2 800,00 zł; 6 miesięcznych rat, w tym 5 równych rat w wysokości po 466,67 zł i ostatnia rata wyrównująca 466,65 zł. IKEA Retail Sp. z o.o. współpracuje z Ikano Bank AB (publ) S.A. Oddział w Polsce – przyjmuje dane od Kredytobiorców, informuje o ofercie Ikano Banku oraz o procesie udzielania kredytu. Dostępność kredytu zależy od pozytywnego wyniku oceny zdolności kredytowej. Materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

* Oferta na wszystkie meble i akcesoria dla nowych i obecnych Klubowiczów IKEA Family, obowiązuje od 02.11.2023 do 17.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji i regulamin korzystania z przyznanych kodów rabatowych dostępny na IKEA.pl/regulaminy.

Artykuł sponsorowany.

Jakub Borowiecki
Jakub Borowiecki
Od lat związany z branżą budowlaną. Ukończył studia architektoniczne w Warszawie, w wolnej chwili lubi majsterkować w swoim warsztacie.

Podobne artykuły

Komentarze

Najpopularniejsze